• 32 •

15.3K 1.5K 1.2K
                  

31.BÖLÜMÜ DÜN ATTIM GÖZDEN KAÇMASIN OKUDUĞUNUZA EMİN OLUNbir şey sorucam!!!

ben bu kurguyu Jungkook'un doğum gününde yayınlamaya başlamıştım ve Taehyung'un doğum gününde de final yaparsam tatlı olur diye düşündüm

ama şimdi 39-40 final olacak ve 30 Aralık'a bir hafta var // ben bölümleri yetiştirir miyim bilmiyorum ama yetiştirsem bile bu kadar hızlı bitmesini istiyor muyum onu da bilmiyorum

sizce doğum gününe yetiştirelim mi yoksa aynı hızda devam mı

(bu hızda devam edersek bir aksilik olmadığı sürece şubata doğru final zaten)

yeni kurgular taslakta bekliyor aslında ama işte fol'ü bırakasım gelmiyor :|

neyse

şimdi

bakalım tae neden ağlıyormuş 🤞🏻
•••
Jungkook, omeganın nerede olduğunu söyleyen mesajı görür görmez devamını okuma gereği duymadan bulunduğu sınıftan çıkmış ve güzel sanatlar fakültesine doğru ilerlemeye başlamıştı. Alfası da kendisi de endişelenmişti bu yüzden Taehyung'un neden ağlıyor olabileceğini düşünmeye çalışıyordu. Daha sabah konuşmuşlardı ve her şey normaldi, omega ona farklı hiçbir şey söylememişti.

Hızlı adımlarıyla fakülteye vardığında binaya girmeden yanındaki atölyeye yöneldi. Öğrencilerin çoğu derste olduğundan etrafta kimseler yoktu ve bu da Jungkook'un omegasını bulmasını kolaylaştırmıştı. Bir kapının yanındaki oturma alanında tek başına oturmuş, kollarını bacaklarına sarmış bir şekilde büzülmüş ağlayan Taehyung'u gördüğünde içgüdüsel olarak harekete geçmiş ve hızla onun yanına koşmuştu.

"Taehyung?"

Yaşlı gözlerini kaldırıp alfanın gözleriyle buluşturan omega gördüğü kişiyle afallayınca gözleri açılmış ve şaşkın bir şekilde "Jungkook?" diyebilmişti.

"Ne işin var burada?"

"Niye ağlıyorsun sen?"

Taehyung'un sorusunu cevapsız bırakıp hemen yanına oturan Jungkook omeganın toparlanmaya çalışan aceleci tavrına baktı ve ellerine uzanıp bu telaşa son verdi.

"Kim üzdü seni?"

Ellerini kavrayan ve kendisini durduran sıcak ellerle duraksayan Taehyung kocaman açılmış gözleri daha çok dolunca burnunu çekip hızla öne atıldı ve yüzünü alfanın göğsüne gömdü.

"Jungkook ya!"

Göğsüne sokulan omeganın ellerini bırakıp belinden saran alfa onu kendisine daha çok bastırınca Taehyung derin bir iç çekti.

Jungkook daha iyi hissetmesi için Taehyung'un saçlarını okşarken Taehyung da gözyaşlarının alfasının üstünü ıslatmasına sebep oluyordu. Omeganın neyi olduğunu anlatması için sakinleşmesini bekliyordu ve alfasının içinden kendine fısıldadığını duyduğunda onun istediğini yaparak Taehyung'u yavaşça kucağına çekip omeganın kendi bacaklarının üstüne oturmasını sağladı.

Taehyung kendini aniden alfanın kucağında bulmasıyla neye uğradığını şaşırmış, kafasını kaldırıp yaşlı gözlerini kırparak şaşkın bir şekilde Jungkook'a bakmıştı.

Omegayı kucağına alınca daha iyi hisseden Jungkook onun belindeki ellerini çekip yavaşça yüzüne götürdü ve yanağındaki gözyaşlarını hafif dokunuşlarla silip göz altlarını okşamaya başladı.

formula of love | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin