10(Final)

1.3K 96 37
                  

Jungkook kısa süre içerisinde Taehyung'un evine varmıştı hızlıca bir park alanı bulup BMW model arabasını park edip kontağı kapattı.Eve doğru ilerlerken sebebini bilmediği bir huzursuzluk vardı içinde.

Oyalanmadan merdivenleri ikişer ikişer çıktı ve 2. Kattaki 4. Daireye doğru ilerledi.Önce kapıyı çaldı ve bekledi fakat kapıyı açan olmadı.Bir daha zile bastı bu sefer ilk seferden farklı olarak içerden bir havlama sesi duyuldu.Taehyung'dan ses yoktu fakat Yeontan içerideydi anlaşılan.

Jimin yedek anahtarın nerede olduğunu söylemişti? Bir süre zihnini zorlasa da cevabı bir türlü hatırlayamıyordu bu nedenle elini cebine atıp telefonu çıkarttı ve Jimin'e anahtarın nerde olduğunu sormak için mesaj attı.2 dakika sonra Jimin'den yanıt geldi.Yerini öğrendiği anahtarı almak için tekrardan giriş kata indi ve posta kutusundan yedek anahtarı alarak tekrardan yukarıya çıktı.

Yeontan hâlâ havlıyordu.Büyük ihtimalle Taehyung dışarıya çıkmıştı ve onu evde yalnız bırakmıştı.Fakat bu işte bir terslik vardı çünkü Taehyung ne olursa olsun Yeontan'ı evde bir başına bırakıp bir yere gitmezdi.

Anahtarı kilide geçirip iki defa sağa doğru çevirip kapıyı açtı.Kapının açılması ile beraber Yeontan Jungkook'un üzerine doğru atlayıp hızla hareket etmeye başladı.Heycanına bakılırsa evde uzun süredir yalnız olmalıydı.Jungkook onu kucağına alıp dış kapıyı kapatarak yavaş adımlarla içeriye doğru ilerledi.Buraya uzun zamandır gelmiyordu.Taehyung ile beraberken bile buraya çok gelmezlerdi. Sebebini bilmiyordu fakat Taehyung onu burdan uzak tutmaya çalışıyormuş gibi geliyordu Jungkook'a.

Taehyung'un evde olmadığını anlamıştı.Büyük ihtimalle tuval veya boya gibi ürünleri almak için dışarı çıkmıştı.Jungkook sakince etrafı incelemeye devam etti.Yeontan'ı kucağından indirip deri ceketini vestiyere astı.Susadığını hissediyordu bu nedenle mutfağa doğru ilerledi.Dolaptan bir bardak alıp masanın üstündeki cam sürahiye uzanıp bardağın tamamını doldurdu.Bardağı kaldırıp küçük dudaklarına götürdü ve içmeye başladı.

Bardaktaki suyu bitirdikten sonra tam masaya bırakıyordu ki masanın diğer tarafında bulunan ilaç yığınına ilişti gözleri.Taehyung ne zamandır bu kadar ilaç kullanıyordu diye düşündü.Bildiği kadarıyla herhangi bir rahatsızlığı yoktu.
Belki de vardı fakat ona bunu söylememişti.

Sandalyeden kalkıp masanın diğer ucuna ilerleyip kutulardan birini eline aldı ve içini açıp prospektüsünü okumaya başladı.Okuması ile beraber kaşları hafifçe çatılmaya başladı.Taehyung ne zamandan beri antidepresan kullanıyordu? Üstelik bu ilaçların dozajı da fazlasıyla yüksekti.

Birkaç kutuyu daha dikkatlice inceledi.Zaten çatık olan kaşları imkanı varmış gibi daha da çatıldı.Bir sürü farklı miligramlarda olan ve öğünlere ayrılmış ilaçlar vardı.Uyku
hapları,sakinleştiriciler,ağrı kesiciler ve dahası...

Jungkook'un kafası karışmıştı.Taehyung hiçbir zaman depresif biri olmamıştı onun gözünde.Hep sevecen ve mutlu gezerdi.Hatta Jungkook sinirliyken bile onu mutlu etmek için şebeklik yapar, Jungkook ona kızsa bile buna gülerek devam ederdi.

Jungkook ayağa kalkarak bu sefer hızlı adımlarla Taehyung'un yatak odasına ilerledi.Kapı kolunu indirip içeriye girdi bu sırada Yeontan da onu minik adımlarla takip ediyordu.Şansı varken her yeri incelemek istemişti henüz Taehyung eve dönmemişken etrafı incelemesinde bir sakınca olmadığını düşündü.Tabii henüz birkaç dakika içerisinde olacaklardan bir haberdi.

Yatağının yanındaki komodine ilerledi.Üzerindeki çerçeveyi eline alıp inceledi.Taehyung,Jimin ve Yoongi aynı karedeydi ve hepsi gülümsüyordu.Birkaç haftadır konuşmuyorlardı.Son mesajlaşmalarından sonra ne Jungkook Taehyung'a yazmıştı,ne de Taehyung Jungkook'a.Bunu garipsemişti çünkü Taehyung genelde uzlaşmak için çabalayan taraf olurdu fakat bu sefer öyle olmamıştı.

Sucker |Taekook|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin