7

24.8K 1.7K 536
                  

7

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

7.Bölüm
*Sen benim kızımsın...*

(Y/N : Bu bölümden sonra en az 1 hafta bölüm gelmeyecek. Hem uzun bir bölüm hem de elimde hazır taslağım kalmadı.)

"Anne?" Diyen Melisa ile ikimizin de gözü ona döndü.

"Aa... Beni kurtaran amca!" Dediğinde ne dediğini anlamamıştım.

"Anne hani ben kreşten çıkıp arkadaşımın babasının iş yerine gitmek için çıktığımızda kaybolmuştuk da bir amca getirmişti. O amca bu!"
...
Geçmiş Zaman - 2 Hafta Önce

"Hakan , emin misin doğru geldiğimize?" Diyen Melisa hayli gergindi.

Annesi ona defalarca kreşten tek başına ayrılmamasını söylemişti ama arkadaşı Hakan , babasını görmek için saatlerce ağladığından dayanamamış ve o tek başına gitmesin diye onunla birlikte kreşten çıkmıştı.

"Evet bak şu ilerideki yer. Gel karşıya geçelim." Diyerek minik elleriyle Melisa'nın ellerini kavramış ve yola adımlarını atmışlardı.

O sırada hızla gelen araç onları son anda farketmiş ve durmuştu. İçinden inen orta yaşlı adam sinirle çocuklara bağırmaya ve hakaret etmeye başlamıştı.

Korkudan ağlamaya başlayan Hakan'ı Melisa sakinleştirmeye çalışıyordu. O da korkmuştu ama annesi gibi korkularını belli etmezdi.

Arkadaki araçtan olayı anlamaya çalışan Cihangir ise adamın çocukların üzerine yürüdüğünü gördüğünde hiddetle arabasından inmiş ve yanlarına ilerlemişti.

"Bir daha bağırırsanız sizi polise şikayet ederim!" Diye bağıran kızı gördüğünde şaşırmış ama ona bir anda el kaldıran adamı gördüğünde kan beynine sıçramıştı.

Adamı ensesinden yakaladığı gibi tutup arkaya firlatmıştı.

"Ne yaptığını sanıyorsun lan sen?!" Diye yerde sinirle ona bakan adama bakmıştı.

Adam sinirle kalkmış ve Cihangir'i ittirmişti.

"Sana ne lan? Çekil şuradan!" Deyip çocuklara ilerleyecekti ki Cihsngir onu yakasından yakalayıp sürükleyerek arabaya götürmüş ve zorla bindirerek konuşmuştu.

"Eğer ölümün benim elimden olsun istemiyorsan siktir git! Elimde kalırsınız!" Dediğinde adam Cihangir ile baş edemeyeceğini anlayarak sinirle kapıyı kapatmış ve orada uzaklaşmıştı.

Cihangir de hemen çocukların yanına giderek onları kaldırıma çıkararak boylarına eğilmişti.

"Çocuklar aileniz nerede?" Derken Melisa'nın yüzünü inceliyordu.

Şah Mat | ♠️ (✅)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin