Ja: ale týmto mi nepomôžete! Budú mi ešte viac nadávať.
J: no dobre žiadna polícia ale ešte raz povie niekto na teba krivé slovo skočí rovno v hrobe.
Ja: super a prídeme o dvoch fakt dobrých hráčov.
Ja: Šimon a ty?
Š: šak dobre nikoho nezavraždím.
Usmiala som sa a akurát prišiel tatino.
O: no dobre ste tu všetci... Juro, Šimon, Samuel a Baška vy budete sedieť nad našou striedačkou a ostatný na ľad!
Vybrali sme sa smer tribúna. Usadili sme sa na naše miesta a naštastie okolo nás nikto nebol. Po pár minútach prišiel za nami aj otec.
O: budete musieť byť ticho, lebo keď zistia že tu sedíme tak už voľno vedľa nás nebude.
Ja: budem sa snažiť.
J: ja ťa utíšim😂
S.T: dobre budeme ticho.
Akurát sa začalo rozkorčulovanie. Poctivo som ho pozerala. Ostatný boli skôr len na mobiloch ale vedeli o čo sa jedná. Skončilo sa rozkorčulovanie a tatko odišiel za nimi a ja a Juro sme išle do automatu pre hráčov.
Ja: Juri ideš so mnou do automatu?
J: jasne, chcete niečo s automatu?
Š: kofolku a tyčinku si poprosím.
S.T: len vodu.
Ja: dobre a Šimon nabudúce sa ta hovno radšej spýtame.
Šimon len pretočil očami a my sme išli teda už do toho automatu. Naštastie nás cestou nezastavili žiadny fanúšci. Kúpili sme si čo sme chceli aj chalanom a vrátili sme sa späť na miesta. Ja som si kúpila kofolu a proteinovú tyčinku, Šimon mal to isté, Takáč mal tú vodu a Juro mal vineu a proteinovú tyčinku. Vrátili sme sa späť na miesta. Sadli sme si a po chvíľi sa začal zápas.

K: zatiaľ sa hrá bez vylúčenia a bez gólu. Šance sa zatiaľ nepodarilo premeniť. Slovensko má puk. Baláž sa dostáva ku puku. Môže prihrať dvom naším hráčom. Vybral si Grmana. Grman má blízko od súperovej bránky Líšku. Prihráva Líškovy. Líška striela a je to gól!. Slovensko vyhráva 1:0 nad Nórskom.

Bola som extrémne štastná, ale nemôžme kričať.
Ja: goool
Zakričala som slabo s davom.
J,Š,S.T: goool!
Nikdo nás nepočul takže len výhoda pre nás.

K: Nóri majú puk. Ronnild prihráva pred našu bránku Roymarkovy. Striela a náš úzasný brankár Patrik Rybár žial strelu nezachytil. Nóri strielajú gól. Stav je vyrovnaný. 1:1.

Štastná atmosféra už odišla. Celou tribúnou sa ozvýval len smútok. Ale ja som to brala tak že sa končí len prvá tretina.

K: je tu koniec prvej tretiny. Stav zápasu Slovensko proti Nórsku je vyrovnaný 1:1. Za pár minút sa vidíme už pri druhej tretine tohto zápasu.

Keď sa vyprázdnila skoro celá tribúna tak sme odišli aj my. Akurát robili rozhovory.