92. časť.

597 27 1

K: pár sekúnd nášho oslabenia prešlo a Kazachovia nam dávajú gól. Shevchenko dal gól. Asistenciu si pripisuje Starchenko a Valk.

Celou tribúnou sa zase rozvíril len smútok. Kiko išiel na ľad a zápas pokračoval.

K: koniec prvej tretiny. Stav zápasu Kazachstan proti Slovensku je 2:1.

Tribúna sa vyprázdnila až do ľudo prázdna. Ja a Samo sme tam poctivo ostali.
S: mna snaď jebne oni ani Kazošov neporazia🤦‍♂️
Ja: Samuško musíme im veriť snaď až tak slabí nejsme aby sme ich neporazili.
S: stav 2:1 sa ľahšie dobieha ale musíme dať ten gól vôbec.
Ja: šak dúfajme že to ešte rozjebú!💪🏻
S: neboj dúfam
Celých 20 minút sme sa len rozprávali a chalani už prišlu na ľad.

K: začala sa druhá tretina zápasu Kazachstan proti Slovensku.

Zase som si sadla na Sama a kukala. Po pár minútach bolo prerušenie. Cez škáru medzi pleskli sklami som zakričala na chalanov.
Ja: ukážte im kto ste! Ukážte im kam patria! Ukažte im kto sú Slováci! Vy to dáte!💪🏻❤
Všetci sa na mna usmiali.
J: ľúbim ťa veľmi!❤
A poslal mi vzdušnú pusu. Zase som zacítila motýľe v bruchu.
Ja: aj ja teba!❤
Ukžala som mu srdce. Juro sa milo usmial. Zápas ale musel pokračovať.

K: Slovensko má vzácnu náštevu! Prišla ich podporiť dcéra Miroslava Šatana. Na tribúne nad našou striedačkou sedí Barbora Šatan a Samuel Kňažko! Nikto ale nevie čo tu Samo robí mal by hrať ešte predsa play off. A teraz si určite kladiete otázky či spolu chodia. Dnes po zápase sa ich na to spýtame.

Mala som chuť ich zabiť. Ukázala som do kamery fuckera a Samo tiež.

K: vulučuje sa! Grman odchádza na trestnú lavicu za Hákovanie.

Dúfala som že sa obránime.

K: v oslabení sme sa ubránili!

Bola som na nich hrdá.

K: Zase sa vulučuje! Tentokrát na strane Kazochov. Akolzin odchádza na trestnú lavicu za Napadnutie. Trest má dokonca 5 minút!

K: pár sekúnd našej 5 minútovej presilovej hry! Feherváry dáva góool! Meníme stav na 2:2! Feherváry strelil fakt pekný gól. Asistenciu si pripisuje Líška a Slafkovsky!.

Celou tribúnou sa ozvali pokriky.
Ja: gooooool!!!!!!!!
Muselo ma byť počuť asi až na Slovensko.
S: goooool!!!
Skoro som ohluchla.
Ja: ohluchnem
S: šak aj ja pri tebe.
Zápas pokračoval.

K: dávame další góol! Tentokrát si pripisuje gól Líška! A asistenciu si pripisuje Krištof a Húska.

Celou tribúnou sa ozývali výkriky štastia.
Ja: gooool!!!
S: goool!!!
Moja radosť bola neuveriteľná a tak isto aj radosť ostatných Slovenských fanúšikov.

K: koniec našej presilovej hry! Využili sme ju skvelo!

Bola som štastná.

K: Slafkovský sa rúti na bránku. Kazachovia mu v tom ale bránia! Slafkovskému sa nepodarilo dostať puk až do brány! Slovensko čaká samostatný nájazd.

Srdce mi bilo o sto šesť. Na ľad na trestné nájazdy nastúpil Juro?! Skoro ma jeblo. Chytila som Sama pevne za ruku a on mna tiež. Celá tribúna sršala nervozitou.
Ja: Juro to dáš!💪🏻
Pozrel sa na mna a usmial sa. Už išiel na nájazd.

K: Slafkovsky ide na samostatný nájazd! Nevieme či si ho vybrali tréneri alebo on sám chcel ísť. Držíme mu palce. Slafkovský sa rúti na bránku a je to gooool!!! Slafkovský premenil jeho samostatný najazd.

Všetci sme vyskočili zo sedadiel a kričali na plné hrdlá.
Ja: gooooooooooool!!!!!!!JURI!!!
S: gooooooooool!!!! SLAFKO!!!
Celá tribúna kričala. Juro sa na mna pozrel a usmial sa. Ukázala som mu srdce.

K: koniec druhej tretiny! Stav je 2:4!

Zase sa vyprázdnila celá tribúna. Ja a Samo sme šprintovali dole. Akurát mal Juro rozhovor.
N: na čo ai myslel keď si strielal?
J: spomenul som si na Cehla ako mi vravel Bekhand, horhend tak vyskúsal som to a podarilo sa! Tento gól aj góly predtým som daroval tej najúžasnejšej osobe v mojom živote Barbore Šatan.
Juro sa na mňa pozrel a usmial sa. Úsmev som mu opätovala. Všetky kamery išli na mňa.