Ja: aha to mi mohol aspoň povedať a kedy príde neviete?
Ja: aha tak ďakujem a prepáčte že sme vás vyrušili.
Ja: hej ale príde mi to zvláštne.
Prečo mi nič nepovedal? Bál sa mojej reakcie?
J: keď sa vráti tak ti to určite vysvetlí.
Ja: snaď
Akurát sme prišli na naše miesta. Sadli sme si a boli na mobiloch. Po pár minútach sa začalo predĺženie.

K: v predĺžení nikto nedal gól, takže prichádzajú na rad samostatné nájazdy.

Zase sme čakali kým sa začnú nájazdy.

K: prvý nájazd majú Nóri. Trettenes ide na nájazd. Ouuu prekonal Patrika Rybára. Prvý nájazd Nórov premenenný.

Ouu zase menšia šanca na výhru. Celou tribúnou sa ozval smútok.

K: nájazd Slovenska. Valach ide a bohužial neporazil Nórského brankára Arntzena.

Celou tribúnou sa znova ozval smútok.

K: druhý nájazd Nórov. Haga sa rúti na nášho brankára. Patrik Rybár sa zase ukázal ako dobrý brankár. Strelu krásne zachytil.

Aspoň o stupeň väčšia radosť bola na tribúne.

K: náš najmladší hráč Adam Sýkora ide na samostatný nájazd. Striela ale bohužial sa mu nepodarilo streliť gól.

Zase sa celou tribúnou ozval len smútok.

K: tretí nájazd Nórov. Jakobson ide na nájazd. Striela a Patrik Rybár ma puk už v lapačke. Náš úžasný brankár Patrik Rybár sa preukázal aj na ZOH ale aj na prvom jeho odchytanóm pripravnóm zapase sa mu pomerne darí, len smola tých nestastných gólov.

Už ten klasický smútok na celej striedačke.

K: Holešinký ide na nájazd a bohužial nepremenil. Slovensko má ešte menšiu šancu vyhrať tento zápas.

Zase ten klasický smútok na celéj tribúne.

K: další nájazd Nórov. Fladeby striela a bohužial mu Patrik Rybár podľahol.

A zase smútok.

K: Baláž ide na samostatný nájazd. Rúti sa na bránku a nestrelil gól. Slovensko prehráva zapas s Nórskom 4:5.

Celá tribúna ostala smutná. Už bolo len vyhodnotenie najlepšieho hráča. My štyria sme už ale nepozerali a išli pred štadión. Sadli sme si na lavičku.
Ja: ako teraz na hotel?
Š: jedine pešo.
Ja: boa nechce sa mi😩.
J: no poď vyskoč na mňa.
Postavil sa z lavičky a zohol sa aby som mohla na neho vyskočiť. Usmiala som sa a vyskočila mu na chrbát.
Ja: ale ťažká som.
J: šak máš 2 kila ne?
Ja: ne
J: šak si lahká jak pierko.
Š: to už ideme?
Ja: mám vybitý mobil tak hej a som hladná.
S.T: čaute
Ja: čau
J: čau
Š: čau zajtra na tréningu.
S.T: ok čaute.
My traja sme sa vydali smer náš hotel. Po asi 20 minútach chôdze sme prišli ku hotelu. Juro ma už položil na zem a išli sme rovno sa najesť. Už najedený sme išli na izbu. Zvalili sme sa na postel a ja som do pár minút aj zaspala.

Je tu dalšia časť. Prepáčte že nejsom toľko aktívna ale trvá mi dlho napísať jednu časť a nie vždy mám čas. Dnes víde možno ešte jedna ak sa mi ju podarí dopísať. A ďakujem za toľko votes a prečítani a za pekné ohlasy na príbeh❤. Vážim si to💕