Ja a Šimon sme poctivo pozerali, Juro si s niekym písal a Samo Takáč bol tiež na mobile. Juro sa začal usmievať do mobilu. Prišlo mi to čudné. Za každú cenu som chcela vedieť kto mu píše.
Ja: Juro čo sa usmievaš tak do toho mobilu?
Ja: šak hovor kôli komu si tak vysmiaty.
Ja: a mne nepíše to je chuj!
Š: budťe ticho.
Ja: dobre nerozkrikuj sa tu
Už sme boli radšej ticho a už všetci štyria sme kukali zápas.

K: Nóri vyhrávajú súboj s pukom. Fladeby korčuluje bližšie ku našej bránke. Striela ale náš úžasný brankár Patrik Rybár strelu odrazil. Fladeby má znova puk tentokrát prihráva Johannesenovy. Striela a porazil Rybára. Nóri vyhrávajú 2:1.

Zase tá smutná atmosféra na celej tribúne. Všimla som si že naši sú pomerne smutný. Zaklopala som im na plesklisklo. Regenda a malý Syky sa na mňa pozreli.
Ja: to dáte ja vam verím💪
Usmiali sa na mňa a otočili sa späť.
Š: povzbudzujúce slova?
Ja: hej
Š: aj nám ich budeš dávať
Ja: ak budete prehrávať tak hej.
Š: snaď prehravať nebudeme ale aj tak si od teba poprosim povzbudzujúce slová.
Ja: šak ok a už pozeraj.

K: Vyzerá to tak že prichádza prvá presilovka v tomto zápase a budeme ju hrať práve my. Nórskí hráč Haga odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

Dúfam že sa nám aspoň počas presilovky podarí premeniť.

K: síce hráme presilovku ale není to naša najlepšia presilovka. Dosť často strácame puk a každú strelu Nórski brankár Arntzen vychytá. Musíme sa viac snažiť v dalších presilovkách.

Táto presilovka bola úprimne dosť na hovno.

K: Slovensko má zase šancu premeniť. Kollár sa s pukom dostáva bližšie pred bránku. Prihráva Sýkorovy. Náš mladučký hráč Adam Sýkora sa môže preukázať so svojou šikovnostou aj na prípravných- Striela góól! Slovensko vyrovnalo na 2:2.

Hneď vládla lepšia atmosféra.
Ja,J,Š,S.T: góoool!
Celou tribúnou sa ozývali výkriky štastia.

K: koniec druhej tretiny. Stav zápasu Slovensko proti Nórsku je stále vyrovnaný 2:2. Želame našim ešte veľa síl do tretej tretiny a my sa ozveme už za pár minút.

Zase sa skoro celá tribúna vyprázdnila. Všimla som si ako sa na nás namierili kamery. Radšej som sa pozrela do mobilu. Neviem čo si musia o nás myslieť keď všetci štyria kukáme do mobilov.
J: Baši?
Ja: ano?
J: odpíš prosim ťa Kňažovy lebo ma z neho asi zachvíľu jebne.
Ja: on mi písal? Idem mu odpísať😂
Až teraz som si všimla že mi písal Kňažo.

*chat
     Samuško🏒❤
S: čaues
S: jak sa máme??
S: inak počul som že si sa zlepšila vo futbale.