Akurát sa už konečne začala tretia tretina.
Podal mi jeho kofolu. Usmiala som sa na neho a napila som sa. Vrátila som mu flašu.
Š: nemaš zač.
Už sme pozerali zápas.

K: Slovensko si zahrá druhú presilovku. Krogdahl odchádza na trestnú lavicu za zdržovanie hry.

Dúfam že aspoň táto presilovka sa nám podarí.

K: táto naša presilovka je ešte horšia ako tá predošla. Nóri sa dostávaju do nášho pásma. Rosslei Olsen má puk. Prihráva Olimbovy. Striela a Patrik Rybár žial strelu nezachytil a Nóri nám inkasujú gól v ich oslabení. Stav je 3:2

Táto presilovka bola asi najhoršia akú som kedy videla.
To čo robia? Rovno mohli ostať doma.
Na tú našu presilovku sa nedalo skoro ani pozerať. V ich pásme sme boli dokopy možno necelú minútu a extrémne málo striel na bránu. Naše presilovky takto proste fungovať nemôžu.
Ja: na to sa nedá pozerať.
J: súhlasim tá presilovka? Boa snaď naša najhoršia.
Ja: asi niak tak ale vy sa musíte zajtra snažiť!
J: budeme.
Ďalej som sa snažila pozerať zápas.

K: vyzerá to tak že si Nóri zahrajú prvú presilovku v tomto zápase. Koch odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. Musíme sa v našom oslabení snažiť aby nám nedali Nóri gól.

Popravde nechcem niako vidieť našu dnešnú oslabovku. Ale naštastie táto oslabovka bola dobrá. Rybár všetky streli vychytal. Bola som na našich aj hrdá že sa im podarilo ubrániť už skoro celú oslabovku.

K: podarilo sa nám ubrániť naše oslabenie. Náš vynikajúci brankár Patrik Rybár vychytal všetky strely, ktoré išli na našu bránku.

Takto by sme sa mohli snažiť aj na ostatných oslabovkách. Koch sa vrátil na ľad a zápas pokračoval.

K: Slovensko si zahrá dalšie oslabenie. Lunter odchádza na trestnú lavicu za držanie. Musíme sa ubrániť aj tomuto oslabeniu.

Všetci štyria sme čumeli na ľad a dúfali že sa nám podarí ubrániť aj dalšej oslabovke.
Do riti. Musíme sa snažiť.
Dúfam že aspoň vyhráme.

K: Nóri hrajú fakt vynikajúcu presilovku. Pár sekúnd dozadu sa začala Nórska presilovka a už 5 striel na našu bránku. Rybár všetky streli naštastie vychytal. Nóri si zase prihrávajú puk. Trettenes prihráva Hoffovy a je to gól. Nóri vyhrávaju 4:2.

A už to zase začína byť v riti.
Do riti. Šak sa snažte. Týmto tempom prehráme na plnej čiare.
Celkovo ten zápas ani nevyzeral zle ale naše presilovky sú zlé a oslabenia sa už tiež poberajú zlým smerom. Na celej tribúna vládol smútok.

K: dalšie vylúčenie, ale tentokrát na strane Nórov. Roymark odchádza na trestnú lavicu za podrazenie. Slováci si zahrajú dalšiu presilovku.

Dúfam že aspoň táto presilovka bude lepšia.

K: už skoro minútu sa Nóri ubranujú našej presilovke, ktorá je asi naša najlepšia za tento zápas. Rosandič má puk prihráva Pospišilovy. Pospíšil striela a znižujeme stav na 4:3.

Naozaj asi najlepšia presilovka za tento zápas.
Ja,J,Š,S.T: gooool!!
Tento zápas sa začal pre nás uberať znova dobrým smerom. Zaklopala som im na plesklisklo. Otočil sa na mňa Pospíšil, Regenda a Kollar. Kollar na mňa zazeral že kto som.
Ja: to dáte!💪 ja vam verím vy vyhráte!💪
P.R: dúfam ďakujeme
Ja: debil nedúfaj! Vy máte na výhru tak sa snažte a je to!
P.R: šak klud nerozkrikuj sa.
Ja: dobre ale ja viem že vy máte na výhru!
Už sa len všetci traja usmiali a otočili sa späť. Zápas pokračoval.

K: Slovensko má už asi pol minúty puk len na svojich hokejkách. Pospíšil prihráva Kollárovy. Kollár striela a podarilo sa nám vyrovnať je to Goooool!.