14 / Haz Almak

94.7K 1.9K 685
                  

"Karıcım?" yatak odasının içinde beni bekleyen Batuhan'nın sesi tekrardan yankılanmıştı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

"Karıcım?" yatak odasının içinde beni bekleyen Batuhan'nın sesi tekrardan yankılanmıştı. Elbisemi giyip saçımı düzleştirip banyoda kendimi hazırlıyordum. Kırmızıya yakın bordomsu bir ruju jilet gibi dudaklarıma sürdüm.

Fazla iyi oldum sanırım. Allah'ım nazar değdirme. Nazar boncuklu çengel iğneyi sütyenime taktım. Görülmeyecek ve canımı acıtmayacak şekilde takılı duruyordu. Nazardan korusun bizi.

"Karıcım?" diye gelen ses ile kendime tekrardan baktım. Makyajım sade bir tonlama ile mükemmel durmuştu. Elbise desen şekildi. Hazırım heralde diyerek banyo kapısını açtım.

Odaya adımladığım da Batuhan'nın bakışlarına merakla baktım. Kocam karısını beğenir mi aceba? Merak ediyordum.

Tam önünde durdum. Gözleri yüzümde ve vücudumda gezerken baktığı yerler alev alev yanıyordu. Gülümsedim ve etrafımda dönerken "Nasıl? Olmuş muyum?" diye sordum heyecanlı heyecanlı.

Döndükten sonra geri yüzüne baktım. Gözlerinin içi parlıyordu. Elini uzattı, elinin üstüne elini koydum. Ellerimizi havaya kaldırıp beni etrafımda döndürmek istediğini anlayarak döndüm. İster istemez gülerken döndükten sonra bedenimi kendine çekti.

Boşta kalan elini belime yerleştirdi. Gözleri yüzümün her yerine odaklanarak inceliyordu.

Derin bir nefes alıp verirken "Mükemmel olmuşsun karıcım." demişti. İçtenlikle aldığı nefesi benim nefesimi tutmamı sağlamıştı.

Daha çok gülümserken Batuhan'nın üstünde olan simsiyah gömleğin duruşuna baktım. Siyah pantolon ve siyah gömlek keskin bir şekilde duruyordu. Gömleğin vücuduna yapışması.. düşünmek bile istemiyordum.

Elimi tutan elini bırakıp boşta kalan elimle birlikte yakasını tuttum. Gömleğin yakası sanki düzgün değilmiş gibi düzeltim.

"Kravat takmayı düşünüyor musun?" diye sordum gözlerimi gözlerine çekerken. Yüzünü ekşi bir şey yermiş gibi ekşitti.

"Boğar o beni." düşündüm. Üç adet açık olan gömleğin düğmelerinin ikisini ellerimi tenine sürterek düğmeledim. Her tenine değişimde nefesini tutuyordu, dokunduğum yerler kas katı kesiliyordu.

"Papyon?" gülmemeye çalışarak sorduğum soru ile kafasını omzuna doğru eğdi.

"Tamam tamam." dedim böyle bakmaması için. Ellerimi omuzlarına çıkardım. Düzeltiği ve parlayarak duran saçlarına baktım. Bazı saç telleri alnına doğru düştüğü için bir elimi kaldırıp parmağım ile düzeltim.

Saçını düzeltirken elim yüzünün önünde olduğu için dudakları ile elimi öpmüştü. Elim havada kalırken şaşırarak bakmamaya çalışsamda zorlanmıştım. Havada kalan elimle dudaklarının üstüne yavaşça vurdum. Gülmeye başlayıp kafasını arkaya doğru attı.

Askerin Karısı +18Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin