15 / Boks

72.3K 1.9K 501
                  

🪐80.000+ Okuma..🪐
⚡#gerilim'de 10. sırada..⚡

Omuzlarımın üstünde gezen parmaklar ile huylanarak omzumu salladım. Öyle bir yorgunluk vardı ki üstümde tatlı bir yorgunluktu. Omzumdan koluma doğru değen tüğ gibi olan şey nedense arka tarafıma dönme isteği uyandırmıştı.

Gözlerimi açmadan arkama döndüm. Kısa bir gülüş sesi duymam kulaklarıma şenlik olarak gelmişti.

Kolumda gezen parmaklar bu sefer saçlarımdaydı. Saçlarım masaj işlemi görür gibiydi. Bu daha çok uykuya girmemi sağlıyordu. Önümde duran bedenin sıcaklığına daha sokuldum. Kedi gibi yerleşip uyumaya devam etmeye çalıştım.

"Hatunum," sessiz ama bir o kadar dinlendirici ses beni uyandırmaya çalışıyordu. Daha çok uykum gelmişti.

Saçımda ki eli yanağıma dokunmaya başlarken önümdeki beden benim gibi yan durduğunu anlamıştım.

"Yavrum," uykudayken gider ayak öbür tarafı da görecektik sanırım. Olduğum yerde kıpırdandım kafamı yastıktan kaldırmadan yukarı doğru kaldırdım. Yüzüme doğru herhangi bir şeyin yaklaştığını hissediyordum.

Yanağıma değen yumuşak ve yanağıma sıcak basmasını sağlayan dudaklardı. Uzun uzun öpüp dudaklarını geri çekmişti.

Gözlerimi yavaş yavaş açarken gözlerimi kırpıştırarak açmaya çalıştım. İlk başta bulanık görürken gözümün önü netleniyordu.

Batuhan'nın bedeni yan şekilde durup bir kolunun dirseğini yatağa dayayıp kafasını eliyle yukarıda tutuyordu. Diğer eli ise benimle uğraşıyordu. Gülümseyerek bakmaya başladı.

"Günaydın." Batuhan yeni uyanmış olmalıydı çünkü sesi kalın çıkıyordu. Tabii bu daha da karizmatik oluyordu.

Olduğum yerde dikleşip oturur pozisyona geldim. Batuhan'a yandan bakarken kollarımı iki yana açıp esnedim. Yastığımı düzelterek geri uzandım uzanırken "Günaydın." demeyi unutmadım.

Olduğum yerde uzanırken Batuhan üstümüzde olan yorganı ayaklarıma çekmişti. Yaptığı şeyi anlamayıp beklerken. Yanıma gelip kafasını karnıma koyması ile nefesimi tuttum. Kalbimin atışları normalden çok hızlanırken karnımın üstünde durması çok heyecanlandırmıştı.

"Karıcım," dediğinde gözlerime parlayarak bakıyordu. Dudaklarımdan devam etmesi için mırıltılar çıkardım.

"Saçımı sever misin?" yavru köpek gibi bakıyor desem inanır mısınız? Bu bakışlarına içim giderken gülümsedim. Bir elim saçlarına giderken saç tuttamlarını sevmeye başladım. Diğer elimi koluna koydum.

"Güzel mi?" diye sordum. Gözleri kısıldı ve dudağının yanı kıvrıldı. Koluna havaya kaldırdı, kolunu kaldırdığı için elim göğüs hizasına düşmüştü. Elimi çekeceğim sırada kolunu geri koyarak elimin sıkışmasını sağladı.

Göğüsünün biraz uzağında duran elimi elinin içine alıp dudaklarının üstüne koydu. İçim giderken tuttuğum nefesimi geri verdim. Elimi eliyle birlikte kalbinin üstüne koyup gözlerini kapattı.

"Bence ben her gün böyle uyumalıyım." dedi ve derin bir nefes verdi. Düşünür gibi yaptım. Her gün böyle uyusa gıkım çıkmazdı.

Gözlerini açıp kafasını karnımdan kaldırmadan biraz yukarı çekip yüzümü daha net görmeyi sağladı.

"Ne dersin?" ciddi ciddi uyumayı planlıyordu.

Askerin Karısı +18Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin