Sarah
Sabrine kwam mij opzoeken dat vond ik wel lief. Ik bedoel, we zijn wel familie dus waarom zouden we niet om elkaar vragen en goed met elkaar omgaan?
Ik vroeg of Sabrine wilde wachten in de woonkamer. Dat vond ze goed en ik liet haar alleen achter.
Ik liep rustig naar mijn kamer. En dacht aan een jongen, hoe hij heet weet ik niet om eerlijk te zijn, maar wat ik wel weet is dat ie wouuuuuwie is en de vriend van mijn broer is.
Ik werk samen met hem op stage. Hij leert mij dingen en legt mij dingen uit. Het is een jongen die veel grappen maakt en echt humor heeft.
Hij vertelde me dat hij respect voor me heeft, dat ik me ben ga bedekken. ‘’Je straalt Nour uit, tbark’Allah!’’ Zei die
Hij was vroeger vaak bij ons thuis zei die, maar we hebben nooit met elkaar gepraat sinds de dag dat mijn stage begon veranderde dat.
Het is me begeleider dacht ik. Najaa stiekem vond ik hem wel oelalaah.
Hij heeft van die ooow zo mooie groen/bruine ogen, hij is lang, gespierd en oefff eerlijk gezegd heb ik nog nooit zo een mooie jongen gezien ie wollah! Hij heeft een baard wat mij erg aantrok niet van die stoppelbaardje, maar serieus met of zonder je kunt aan zijn gezicht zien hoe mooi hij is! Gewoon om van weg te smelten..
Oke, nou moest ik ophouden. Straks word ik nog gek. Oefff.
Shit! Sabrine heb ik alleen beneden laten wachten, yeah onbeschoft! Ik liep weer rustig naar beneden met die jongen in mijn gedachten. Sarah en die jongen, wouuuwie. Ik weet niet hoe hij heet, gewoon jongen met baard en gespierd. Sarah wat doe je kinderachtig, zei een stemmetje in me hoofd. Saffie ik word gek, ik verklaar mezelf voor gek. Ja gek op hem, zei weer een ander stemmetje in mijn hoofd. Oke, Sarah nu ophouden ik moet hem vergeten wat niet lukte. Tfoe, dat haat ik dus zo erg!
Voor ik het wist, stond ik al in de woonkamer, Sabrine keek me aan. Ik voelde me betrapt waardoor ik rood werd. Zou ze horen wat in mijn hoofd afspeelt?
Ze keek me bezorgd aan en vroeg me wat er is. Ik keek haar nou serieus aan. Zal ik het haar vertellen over die jongen of mijn mond gewoon houden?Naoual
Met een goed gevoel liep ik richting huis. Om het feit dat me vader op vakantie is en ik lekker alleen thuis ben met mamalief en omdat Samira’s moeder akkoord gaat dat ik me inschrijf bij hun. Ik ga natuurlijk niet echt bij hun wonen, ik zal er wel vaker zijn denk ik. Maar het is alleen maar om te doen alsof zodat ik meer centen verdien. En gewoon mijn studie kan blijven volgen, zonder dat mijn vader er wat van weet.
Ik besloot om langs de AH te gaan. Nu mama en ik alleen thuis zijn, kunnen we lekker eten. Als papa er is, vind je niet eens koek in huis laat staan brood.
In AH aangekomen stop ik van alles in de mand; chips, snoep, wat te drinken, eten, zak friet, mayonaise enz.
Zodra ik klaar ben loop ik met de zwarte mand naar de kassa, wat moeilijk gaat.
Jongen: ‘’Zuster? Moet ik je misschien helpen?’’
Ik draai me om en kom oog in oog te staan met.. Wouuuuuw.
Ik blijf hem aanstaren, hij lacht naar me. Ik lach terug en blijf nog steeds naar hem kijken. Totdat ik doorheb waar ik mee bezig ben. Naouaaaal je zet jezelf voorschut, wejoow fdi7aad!
Naoual: ‘’Het lukt wel. ’’ Loog ik en probeerde ze3ma een normale gezichtsuitdrukking te geven. Ik moest me echt inhouden.
Net dat ik me wilde omdraaien en richting de kassa wilde lopen houd hij me tegen.
Jongen: ‘’Nee dame, ik wil je helpen laat me jou helpen inshAllah. Ik ben je broeder, je hoeft je niet te schamen voor mij. Wij horen elkaar te helpen!’’
Wouuuw zijn mooie woorden. Hij heeft gelijk.
Zonder antwoord terug te geven, leg ik de spullen op de grond en kijk hem dan aan.
Jongen: ‘’Dank je!’’ En tilt mijn spullen op richting de kassa. Met aan de andere kant zijn spullen.
Bij de kassa aangekomen, vraagt hij nog of hij me moet helpen met de spullen op de band neer te leggen. Ik geef aan dat dat wel lukt.
Hij staat achter mij bij de kassa. Hij heeft ook boodschappen gedaan zie ik. Ik kijk uit nieuwsgierigheid naar zijn spullen die op de band staan. Hahaa echt een gek ben ik oefff!
Nadat ik zie hoeveel ik moet betalen voor de boodschappen, realiseer ik me dat ik te veel heb gehaald. Hoe wil ik dit allemaal naar huis dragen? Dat gaat me niet lukken.
Ik doe alles in plastictassen, als die jongen klaar is met afrekenen ben ik bijna klaar.
Die jongen blijft me aankijken. Volgens mij wachtte hij tot ik klaar was met inpakken.
Deze jongen, ik kan het zelf niet geloven. Maar ik kan mijn ogen niet van hem afhouden. Wie is hij?
Als ik klaar ben, neemt die jongen mijn tassen over. Ik kijk hem vragend aan.
Jongen: ‘’Ik ben met de auto, als je wil breng ik jou naar huis?’’
Naoual: ‘’Nee, ik loop wel naar huis.’’
Jongen: ‘’Dan zet ik jouw spullen af bij jou thuis. Geef me je adres.’’
Naoual: ‘’Ik kan het zelf wel.’’
Jongen: ‘’Zuster, dit kun jij niet. Maar anders loop ik wel met jou mee. Ik laat mijn auto dan wel gewoon hier.’’
Naoual: ‘’Neenee is niet nodig. Of weet je oke zet mijn spullen bij mij thuis af voor de deur.’’
Die jongen leek blij te zijn, ik gaf hem mijn adres en hij zou er gelijk heengaan.
Toen hij weg was, schrok ik. Wejooow ik word gek! Wat doet hij met mij, wesh droom ik? Shit, dalijk steelt hij mijn boodschappen. Naoual doe normaal!
Thuis aangekomen..
Die jongen had ik heel de tijd in mijn hoofd. Ik kan gewoon niet geloven, dat er zulke mooie jongens bestaan. Zoals hem is er geen!
Naoual, doe normaal nu. Niet aan jongens denken ze zijn allemaal een pot nat. Niet te vertrouwen! Ze zeggen wel dat ze van jou houden, zodra ze jou in hun macht hebben ga je zien wat houden van is.Naoual
http://www.youtube.com/watch?v=mPv2O...eature=related
Naoual: ‘’Heeeeeeeeywaaaaaaaaa joejoejoeeeeeej.’’ Dans ik in het rond. :banana
Mama kijkt me lachend aan en danst met mij mee.
Mijn moeder is echt een mooie vrouw, ze kan heel goed dansen. Gewoon wouuuuwie als je haar op een bruiloft ziet, je zult niet geloven dat ze getrouwd is. Ze lijkt mijn zus wel, ondanks alles wat ze heeft meegemaakt met mijn vader. Maarja, mijn vader weet dat zij zo een man kan regelen, wie wil haar nou niet? Een bent a ness, goed innerlijk en zeker knap!! Wat wil je nog meer..
Mama: ‘’Jallah mijn dochter, ik wil dadelcake, wil je dat voor me maken?’’
Naoual: ‘’Voor u? Uhhhm daar moet ik even over nadenken hoor!’’ Zei ik op een mannelijke toon en keek haar ze3ma verleidelijk aan. Waardoor mijn moeder stuk ging van het lachen. ‘’Voor u wil ik alles doen mievrouw!’’ En ging op mijn knieën en keek haar in de ogen aan.
Mama: ‘’Hahahahaa ziedddd, naar de keuken en snel een beetje!’’ Probeerde mijn moeder op een boze stem te zeggen, maar kon niet bij van het lachen. Nee duuuh, ik met mijn gekke bekken ook altijd.
Ik pak me boekje erbij, ik kan niet altijd alles onthouden voor al als ik het niet zo vaak maak.Nadat ik de cake in de oven heb gestopt ga ik terug naar mama lief, die nu lekker op de bank ligt.
Ik ga bij haar zitten en kijk haar aan ‘’Morgen moeten we nodig gaan shoppen, wat vind je daarvan?’’
Ze kijkt me vrolijk aan ‘’Heb je geld apart gehouden?’’ Ik kijk haar lachend aan ‘’Dat doe ik toch altijd!’’
Mama: ‘’Ja, maar zoveel? Want ik weet wat jij shoppen noemt!’’
Eerlijk gezegd, probeer ik laatste tijden van het geld wat kleertjes te kopen. Vroeger moest mijn moeder steeds mijn broek opnieuw wassen want ik had niets.
Ik zag er altijd onverzorgd uit, wat Alhamdoelilah nou wel veranderd is een beetje. Ik heb mijn thuis situatie nooit tegen iemand verteld, daar houd ik niet van.
Ik wil geen problemen voor mezelf en ouders verzorgen. Ik houd van hun beide, hoe me vader ook doet. Tjaa, het blijft toch mijn vader?!
Het geld dat ik apart houd, daar koop ik stiekem broodjes van de winkel voor mama en mij – blikjes om te drinken – chocolade – snoep. Kleine dingen die je makelijk kunt verstoppen als hij naar boven komt. Ik koop ook beetje voor beetje lingeries voor haar, ik probeer het niet te laten opvallen. Ik kocht laatst voor mijn moeder een nieuwe burkaa. Voor wat?
Voor als ze een keer in de zoveel tijd naar buiten gaat. Ja, als mijn vader op vakantie is.
Zoals morgen insh’Allah ze heeft echt nieuwe schoenen nodig en ze wilde graag ons huis inrichten wat helaas niet gaat gebeuren. Mijn vader zal denken dat we ons k*t aan mannen hebben gegeven voor geld, hij zal ons mishandelen misschien zelfs erger en dan die spulletjes uiteindelijk verkopen.
Ik begrijp niet waarom mijn vader zo met ons omgaat, hoe hij gelukkig kan zijn terwijl hij ons pijn doet. Hij vindt hoeren belangrijker dan ons. Kan toch niet?
Najaa, me moeder en ik gaan morgen lekker shoppen.
Ik ben zo blij met mijn moeder, ze is alles voor mij. Wat had ik zonder haar gemoeten? Een leven zonder mama, is geen leven meer voor mij! Ik houd van haar en dat laat ik Alhamdoelilah wel merken.
Ik heb haar nooit pijn gedaan, zolang ik weet. Ik ben altijd rustig tegenover haar of ik zwijg. Zo is mijn moeder ook, dat heb ik van haar.
Normaal zou je verwachten dat als iemand zoveel ellende thuis heeft, juist mfeles wordt. Alhamdoelilah zeg ik keer op keer, dat ik gewoon op het rechte pad ben. Ik bid 5x per dag en iedere ochtend bedank ik Allah met Alhamdoelilah.
Mijn moeder zet de volume harder van de tv, we kijken samen een Marokkaanse serie, doodlachen vooral omdat zij niet eens kunnen acteren yeah amateurs hahaa.
Opeens gaat mijn telefoon af, wie zou dat zijn? Vroeg ik me af.
Ik kijk op mijn scherm en zie dat Latifa mij belt.
Naoual: ‘’Wasalaam alaykoum met Naoual.’’
Latifa: ‘’Wa alaykoum salaam oegtie, gaat het goed met je?’’
Naoual: ‘’Alhamdoelilah met jou ook en de rest van de familie?’’
Latifa: ‘’Alhamdoelilah, we mogen niet klagen.’’
Naoual: ‘’Dat klopt.’’
Latifa: ‘’Eey maar ik had een vraagje. Is Sabrine misschien bij jou toevallig?’’
Naoual: ‘’Nee.’’
Latifa: ‘’Oow, weet je misschien waar ze is?’’
Naoual: ‘’Ik heb geen idee, maar ik kan anders wel vragen aan vriendinnen.’’
Latifia: ‘’Graag aub, ik heb haar dringend nodig!’’
Naoual: ‘’Oke, ik bel je dan zo wel terug schat.’’
Latifa: ‘’Shoukran, tot zo.’’ En hangt op.
Ik kijk mijn moeder aan ‘’Dat was Latifa ze heeft Sabrine nodig ofzo.’’
Mama: ‘’Oke.’’ En kijkt verder tv.
Mijn moeder vertrouwt me Alhamdoelilah wel.
Ik belde Hayet als eerste op en vroeg haar of Sabrine bij haar is, ze antwoordde met ‘’Sinds wanneer ga ik weer met Sabrine om?’’ Hahaa goede vraag, ik weet niet waarom ik belde. Gauw sloot ik het gesprek weer af, zoals altijd. Maar dit keer niet omdat ik moest uitkijken voor mijn vader, maar omdat ik wilde genieten samen met mama van onze chille moment.
Ik twijfelde of ik Sarah moest bellen en vragen of Sabrine daar is. Of moet ik Latifa bellen en doorgeven dat ik het niet weet??

YOU ARE READING
Leven Van Farah
AdventureDit verhaal gaat over Farah ze is 18 jaar oud. Maar er gebeurt veel drama in haar leven maar hoe gaat ze daar mee om en hoe zal ze er mee leven. Lees het verhaal en kom er achter (Wattys2019) genomineerd