14.BÖLÜM

37K 1.5K 336
                  

Keyifli okumalar

**

Sıcaklığın terim anlamı sıcak olan şeyin durumu, niteliği ya da etkisiydi.Ama benim için sıcaklığın anlamı çok farklıydı.

Sıcaklık benim için Bora'ydı.Evet benim için öyleydi.

Nemli dudaklarım dudaklarının üzerine nefesimi boşalttı.Gözleri aralandı ve sarı gözlerimle buluştu.

Hiç bir şey demedim.Diyemedim.O kadar güzel ve değişikti ki.Ben ilk defa böyle hissediyordum.O beni öpmüştü.Ben onların içinde olmak isterken,o aralarında ki gerçek sevgiyi tatmak isterken daha fazlası olmuştu.O beni öpmüştü.Bora beni öpmüştü.Öpmeyebilirdi ama öpmüştü.

Gözleri beni es geçip hızlıca etrafta gezindi.Elmacık ve çene kemikleri gerilmişti.Ama o beni öpmüştü.Yani öpmüştü işte.Hala santim bile başka yere bakmadan ona bakıyordum ama o niye bana bakmıyordu.

Birden sıcacık esmer şekilli elleri ellerimi kavradı.Memnuniyetle tuttum.İnanın bilmiyorum.Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama oluyordu işte.

Olsun istemek başka bir olaydı sanırım.

Bora elimi daha sıkı tuttu öyle ki fazlası mümkünmüş gibi.Ama sadece ona ayak uydurmaya çalışıyordum.

"Yum gözlerini."dediğinde"Ha?"diye bir tepki verdim ama fısıldayarak.Sanırım hala olayın etkisinden çıkamamıştım.Hem ben niye gözümü yumuyordum.

"Yum gözünü."tekrar dediğinde gözümü yumdum.Ardından 5 el ateş sesi yankılandı kulağımda.Öyle ki cidden kulağımın içi sızlamıştı.Bende sanki mümkünmüş gibi daha fazla sokuldum Bora'ya.Bu sefer ard arda sayamadığım kadar ateş sesi geldi.Ben ise deli gibi sıkıca Bora'nın elini tutmuş,ona sokulmuştum.

Ateş sesleri bir anda bıçak gibi kesildi.Ama gözlerimi açma cesareti yoktu.Bora elini elimden çekti.Neden çekti?Gözlerini aç Mine!Olmaz Bora bana aç demeden açamam.Düzensiz nefes alma sesleri geldi kulağıma.

"Bora..."diye fisıldadım."Nevar?"diye sert bir ses gelince gözlerim aralandı.

"Öküz."diye tısladım ama bu tıslamam Bora'nın kanlar içinde kalan kolunu görene kadardı.Gözleri gözlerimi buldu,"BOOORAAAĞĞĞ NE OL-"bağırmamı Bora'nın ağzıma kapanan elleri susturdu.

"Kızım sussana.Halla halla ya.Sıyırdı sakin ol.Ama şimdi tek elimi kullanabilirim. Benimle Silah sıkabilecek misin?"dediğinde
"Saçmalama ben silah kullanmayı ne bileyim."dedim sitemle."Hadi kimse yok kalk gidiyoruz."diye eklediğimde"Sen git."dedi.Daha neler der gibi bakıp alnıma sinirle vurdum.

"Bak vuruldun.Gel kaçacağız.Kes sesini.Kapat dudaklarını konuşma."dedim ve konuşmasına izin vermeden iri bedenini kaldırmaya çalıştım.O bana destek olmadan onu kaldırabilmem mümkün değildi.

"Hadiiiiğ!"diye bağırdığımda kalktı.Kolunu bir eliyle tutuyordu ama sanki vurulan bendim.İnsanda bir mimik olurdu.Duygusuz Piç!

Exit yazısını görünce yüzümde canlanan başarı gülümsemesini görmeniz lazımdı.

Bora'ya daha sıkı yaslandım ve beraber yürümeye başladık.Kendimi daha fazla tutamadım.

"Beni öptün lan!"dediğimde bir an duraksadım.Dur içimden demedim.Bir saniye hayır!Bora'nın bakışları ağır ağır bana döndü.

"Eee?"diye sordu.Eee mi.Anan a-Neyse cidden.Bu ne diyor be?Salak mısın bak adam şurada sikerim belanı!

"Ne eee?Öptün beni sen!"diye tısladım.

"Ağh!"diye inlediğinde gözüm koluna kaydı.Ah sinirle Bora'nın kolunu sıktığımı yeni farkediyordum.Yanakları iki yana kıvrıldı.

"Bir daha mı öpeyim istiyorsun?"diye sordu dan diye.Kalbim bir dakika sakin ol şuan ölemeyiz.Lütfen.Please yani!

BENİM MAFYA'M | TEXTİNGHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin