15. část

1.4K 28 0

Dneska je sobota a je den zápasu. Vstala jsem v 7, sbalila jsem si věci a vyšla jsem do haly. Hráli jsme proti Francii.

T: Tak holky prvně vás pět. Jdeme na to makáme. Máme tady vzácnou návštěvu

Podívala jsem se do hlediště a uviděla jsem Martina s Aničkou.

J: Trenére můžu jenom...

T: Jasně běž

Vyběhla jsem nahoru do hlediště a objala jsem je.

J: Co- co tady děláte?

A: Přijeli jsme se podívat

J: To jste neměli, kvůli mě jezdit až z Ameriky

M:Nenecháme si ujít zápas týmu, do kterého se vrátila nejlepší hráčka

J: Hahaha

A: Tak běž a snaž se

Seběhla jsem zpět. Zápas začal. Po první čtvrtině jsme vedli 38: 14 a já byla hrozně šťastná. I druhá se nám povedla a skóre bylo 59:20. V poločase jsem si šla popovídat za Aničkou a Martinem. Po deseti minutách zazněla siréna a já se vrátila na hřiště. Probíhala třetí čtvrtina. Zápas se v tu chvíli hrozně pokazil a Francie nás předehnala na 70:75.
Zbývála poslední čtvrtina.

T: Holky zabereme, nenecháme si vzít titul

A my jsme zabrali. Zbývalo 20 vteřin do konce a my skoro dorovnali na 94:96.
Driblovala jsem na středu a viděla jsme, že prohráváme o 2 body. Buď koš a bude prodloužení a nebo hodím trojku. Nehrála jsem hrozně dlouho a už jsem chtěla jít na koš, místo trojky. Najednou jsem uslyšela Aničku a Martina.

,, To zvládneš střílej! ''

Podívala jsem se na čas, udělala jsem fintu a vystřelila jsem. Koš padl a rozhodčí ukázal za 3 body. Zazněla siréna, která značila konec hry. My jsme vyhráli. Seběhli jsme se s holkama k sobě a zařvali jsme vítěznej pokřik.