~43~/I want it, I want you/

7.8K 229 2
                                    

Sophie

Usmíval se, hladil mě po tváři a pak mi do rtu zašeptal, že tohle pro něj znamená mnoho.

„Nechci být jen nadržený... Myslel jsem, že je to třeba i špatně, nechci tě vyděsit, nechci, abys měla pocity že jsi mou hračkou, ale že začneš sama... Sophi, je to chtěné nebo to děláš z nějaké povinnosti?" „Chtěné." Šeptám mu do úst, kradu jeho polibky a omotám kolem něj nohy.

„Já... První noc ve sprše, druhou tady... Líbilo se mi to, strašně! Ale-ale nestačí mi to." Ani ve snu mě nenapadlo, že si někdy řeknu o sex. Překvapeně se na mě dívá, začíná se usmívat a sklání se.

„Chci tě. Chci vědět, jakej je sex z lásky, protože včerejší mazlení z lásky, bylo nádherný. Všechno co jsi dělal... Já nechci čekat několik dní, než se od mazlení přesuneme dál. Chci to dnes. Chci, abys-abys byl ve mně. Chci sex." Do tváří se mi hrne krev, cítím jak hoří a jeho úsměv mi moc nepomáhá.
Přetočil nás, dostal na sebe a nic neříkal. Znervózňoval mě a dostavil se pocit lítosti.
„Řekni mi to znovu." „Cože?" „Zopakuj mi to a dívej se mi do očí." „Zayne..." „Lásko?"

„Chci se s tebou milovat... Chci tě a chci vědět, jaké to je, když je to chtěné. Šíleně se bojím bolesti, toho, jak jsi velký i toho, že se necháš unést, ale já to chci, všechno." „Pojď sem, maličká." Sklonila jsem, drsně mě políbil, vzápětí něžně a tiše jsem vypískla, když mě dostal pod sebe.
Omotala jsem kolem něj nohy, vsunul mi dlaň pod zadek a jemně jej stiskl.

„Myslel jsem, že než mi to dovolíš, tak... Nevím, že to nebude tak rychlé." „Nechceš?" Uchechtne se, otře se nosem o můj a přisaje se mi na krk. Něžně postupuje rty k uchu a když mi do něj zašeptá, dá se mi do těla třes.

„Už včera, když jsi mi ležela vydaná napospas, mokrá, nadržená, roztoužená... Měl jsem šílenou chuť do tebe proniknout. Zasunout a začít tě šukat. Něžně, dlouze a přitom důkladně. Sophi, neřekl bych si o sex, počkal bych, až bys mi to řekla sama. Chci tě, toužím po tobě, po tom... Ale musím vědět, že to opravdu chceš. Nechci ti ublížit a nechci, abys to dělala jen kvůli mně." „Dělám to kvůli nám. Kvůli tomu, že to chci, že chci tebe. Bojím se, ale vím, že zbytečně. Doteď jsi mi nijak neublížil a teď se to taky nestane. Chci vědět, jaký to je, křičet při tom spokojeně a ne křičet o pomoc, která stejně nikdy nepřišla. Chci něžný a pomalý sex, chci ho prožít tak, aby vymazal vzpomínky na ty minulé a chci ho s tebou."

Semkl víčka, když oči otevřel, sklonil se a naléhavě mě chytil za tvář. Něžný polibek, krátké kývnutí...

„Vytvořím ti nové vzpomínky a na minulost zapomeneme jednou provždy, ve všem. Sám se bojím, nikdy jsem v sexu nebyl něžný, ale udělám všechno pro to, abys kňourala slastí a sex se mnou byl další věcí, po které budeš toužit."

Odmítavě vrtí hlavou, chtěla jsem si s jeho tělem začít hrát, chtěla jsem se před samotným sexem mazlit, chvilku alespoň.
Zabránil mi, tiše mi do ucha zašeptal, že on je ten co tu velí a já si vychutnávala jeho ústa, kterými klouzal po mém těle.
Laskal mě, nevynechal snad jediný milimetr mého těla a dál mě zahrnoval něhou. Jeho nadrženost začínala být neúnosná . Neušlo mi, jak hýbe rukou, když stál skloněný nad mým klínem, laskal mě a přitom si sám honil.

„Nemám to dělat já?" Odstrčila jsem jej, klekla si a nehty přejela po jeho břiše. Drze se usmál, hladil mě po tváři, ve vlasech a jakoby nevěřícně vrtěl hlavou.

„Jsi šelmička." Pobaveně jsem se zaculila, vytáhla se v kleku výš a políbila jej na hruď. „A to ti vadí?" „Děsí mě to." „Proč?" Vypískla jsem, vytáhl mě na sebe a spokojeně se usmíval. Držel mě pod zadkem, tiskl na sebe a několikrát mě něžně kousnul do ramene.
 „Protože mě zlobíš a já zlobivý holky vždycky trestal." Zamračila jsem se, pohlédl ke mně skrze řasy a uchechtl se. „Byl jsem na ně moc zlej." Tentokrát mi srdce několikrát rychle zabuší.
„A proto mě to děsí. Zlobíš mě, svádíš, provokuješ a já ti nechci ublížit. Neudělám to, ale bojím se toho." „Když víš, že mi neublížíš, tak proč se bojíš?" „Protože by sis to zasloužila. Zmydlit prdelku." Zamumlal, s hlavou v záklonu. Líbala jsem jej na krku, protáhla ruku mezi naše těla a omotala kolem jeho chlouby prsty.

*********************************************
♥♥♥
Děkuji za komentáře :o)

Famiglia - In the name of loveWhere stories live. Discover now