4.1

27.8K 1.3K 372
                  


1M OLMUŞUSUZ ŞAKA MIIII!! Yerimkine herkesi balsınız 🥺🥹🫶🏻 Ben çok duygusalım zaten reglim de yaklaşıyor aneeyyyyyy. Tamam sizi tutmadan bölüme alacağım <33

Keyifli Okumalar🌙

***

"Rare Beauty lip balmım nerede benim?"

"Highlighterı gören oldu mu?"

"Gel gel gel güzelim söz hiç acımayacak!"

"Kanka şimdi eğri oturalım doğru konuşalım benim tenime mavi far mı daha iyi gider yeşil mi?

"Gözlerin masmavi Elif tabikide mavi."

"Şansım varsağğğ ben ona talibimmm."

"Rana odanda sigara içebilir miyim?"

"Tabiki de hayır!"

"Bir gel deseğğ kapının önündeyimmm."

"Teşekkürler kuşum."

"Biri şu müziğin sesini kısabilir mi?

Pıtı pıtı koşarak saçlarını yapmaya çalışan Rana'nın yanına gittim. Parmaklarımın arasında duran eyelineri iyice sıkarken aynanın karşısında bigudileriyle uğraşan Rana'ya en masum ifademi takındım. "Bana eyeliner çeker miyiz Rana?"

"Sonra gel Ada. Saçlarımı yapıyorum."

Küskünce omuzlarımı düşürdüm. Eyeliner çekemiyorum diye yediğim bu zorbalık hiç hoş değildi. Eyeliner çekemeyenler de vardır!

"Kim çekecek bana bu lanet eyelinerı ya! Biriniz de el atsın ölür müsünüz?" Makyaj ması, çalışma masası yatak, koltuk, aynanın önü demeden Rana'nın odasının her köşesini işgal eden arkadaşlarıma baktım. Elif ve Nesli beni asla kale bile almayıp kendi işlerine devam ederlerken imdadıma yetişen benim kibar feyzom Ebrar oldu.

"Otur sen ben çekerim." Beni Rana'nın kanepesine oturttu.

"Bir tanesin sen bal küpüm benim. Bir sen seviyorsun valla beni." Kibarlığından ödün vermemek onun için bir numaralı kural da olsa Ebrar da artık yalakalıklarıma sıkıldığı için gözlerini devirmekten geri durmadı. Sabahtan beri saçlarıma kolum yetişemiyor diye Elif'i, ağda bandı canımı yalıyor diye Rana'yı ve rimelim bittiği için Ayla'yı darlamıştım. Bu yüzden sanırım artık serzenişlerimi kimse takmıyordu. Bende onlara yardım etmiştim ama! Çalışma masasında hazırlanmayı Ebrar ve Ayla'ya bırakmıştım mesela.

"Bak bakalım olmuş mu?" Ebrar odadaki tüm aynalar kullanımda olduğun için ellerimin arasına küçük bir ayna tutuşturdu. Kendisi Mert'in kuzeni olmasından ötürü bugün o da bizimleydi.

"Şahanesin sen şahane!" Ebrar'ın yanaklarına öpücükler kondurdum. Benim gibi eyeliner kullanma becerisi olmayanlar için Ebrar ve türevi insanlar bir taneydi. "Çok güzel olmuş." Krem rengi elbisesinin içerisinde esmer bomba olmayı kafasına koymuş arkadaşım da gülerek teşekkürlerimi kabul etti.

"Kalbiiiğğn, ahh kalbiiğğn." Elif arkada ses olsun diye açtığımız Tarkan'a bağıra çağıra eşlik etmeye devam ederek dikkatimizi dağıttı. Kendisi de bir yandan farıını sürüp bir yandan da oturduğu yerden salınıyordu.

Gecenin Ucunda | TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin