4.4

21.6K 1.2K 258
                  

Selammmm güzellerr!
Geç kaldık farkındayım ama bölüm sonunda geçerli mazeretlerim olduğunu yazdım. Haydin rızzık zamanı bölüme koşun.

Sarılırım birine, hatırlatır derine, yârKüsmenin ne faydası var?Solup gidiyo' bahar

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Sarılırım birine, hatırlatır derine, yâr
Küsmenin ne faydası var?
Solup gidiyo' bahar

***

Aşağıdakilerden hangisinin son kullanma tarihi geçmiştir?

A) Buzluktaki süt
B) Başar abimin evlatlık süresinin
C) Beynimin ayt fizik çalışmak için ayırdığı lobunun kullanım süresi

Hadi bakalım...

Zor yerden geldi.

B ve C arasında kalsam da acı gerçekler bana C şıkkını işaretlettirdi. Ayt fizikti bu. Ve ben yapamıyordum. Neresinden tutarsam tutayım elimde kalıyordu. En ayt fizik kadını değilim! Sen seversin sevmezsin. Beni ilgilendirmez.

Aslında B şıkkı da çok doğru gözüküyordu...

Kafam ayt fiziğe basmasa da bildiği bir şeyler vardı. Ve bu da kesinlikle Başar Sözer hakkındaki doğru çıkarımlarıydı.

Abim olacak o aşağılık pislik dün sırf Ömer ile gezmeye gittiğim için ve tüm gün onunla olduğum için bilerek bu sabah beni Ömer'in evden almasına engel olmuştu. Kendisinin liseden mezun olduğundan beri yani yaklaşık olarak beş yıldır uğramadığı okuluna bir anda uğrayası tutmuş ve sabah tam ben evden heyecanla çıkıp sevgilime kavuşmaya gidecekken okula geleceğini söylemişti.

"Lise transkriptlerime ihtiyacım var anne." demişti bir de anneme bahane sunarken. "Ada'yı bırakmaya gittiğimde alırım."

Annem artık Ömer'in beni alıp bırakmalarına alıştığı için sabahlarımız olaysız geçiyordu. Babam en erken iş için ayrılırken hemen ardından Başar abim kendi okuluna gidiyor, Ömer ise ne olur ne olmaz sitenin kapısında beni bekliyordu. Yaklaşık olarak üç, dört haftadır böyle ilerleyen sürecimiz abimin bir anda tutan lise kriziyle birlikte bu sabah sekteye uğramış ve benim on iki saatten fazladır sevgilimi görmeme engel olmuştu.

Abimin son derece sevgi dolu halleriyle annemi manipüle etmesinin sonucunda Ömer'e beni almadan gitmesini söylemiştim bende. Öğlene kadar ard arda iki adet olan son yazılılarımızdan olduğumuz için görüşememiştik. Yine de yolda giderken beni aramış ve günaydınlaşmamızı sağlamıştı canımın içi. Yerim.

Başar abimse garip bir şekilde son derece medeniydi. Beni bırakmaya gelirken sırf surat asmayayım diye en sevdiğim cafeye uğramış favorim olan beyaz çikolatalı kurabiyelerden almıştı. Sonunda rötarlı bir şekilde regl olduğum için evde terör estirdiğim doğruydu. Ailem iki gündür benim olur olmadık şeylere kızıp, ağlamamı normalleştirmişti artık. Abimde sanırım yolda sinirden üzerine atlayıp kaza yapmamız için bana rüşvet olarak kurabiye teklif etmişti. İşe yaramadığını söyleyemezdim.

Gecenin Ucunda | TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin