final - pleasure

20.2K 1.2K 972
                  

⚠️🔞🤠👉🏻👌🏻🧍🏻💀🤡💦🗿🧘🏻🆘

cayır cayır yanacağız arkadaşlar, cayır cayır.

Jeongguk gülerek kendini yere bıraktığında Taehyung, etrafını inceledi. Beraber Taehyung'un ödevini yapmaya karar verdikleri saatler her yerin boya olmasıyla sonlanmıştı. Duvarlar, yerler, tavan bile boya olmuştu.

Köşede oturan sevgilisine döndü, saçından pantolonuna kadar boyaya bulanmıştı. Kolları, yüzü, boynu, giydiği gri tişört... Her yerinde boyalar vardı ve kendi halininde pek farklı olduğu söylenemezdi. Gülümseyerek Jeongguk'un önüne kadar yürüdü. Jeongguk dizlerini indirip Taehyung'un elinden tutarak kucağına çekti ve kafasını boynuna gömdü. "Biraz böyle kalalım mı?"

Keyfi ve mutluluğu sesine yansıyordu. Bahar dönemi başlayalı iki ay olmuştu ve uzun uğraşlar sonunda iş hayatına henüz giren, oldukça meşgul olan Taehyung'un dikkatini dağıtmayı başarmıştı.

Ortalığın ne halde olduğu ya da tenindeki kurumaya yüz tutmuş boyalar umrunda değildi. Taehyung, alfanın omuzlarında ellerini dinlendirirken görüş açısında olan boyalı saçlarına baktı ve iç çekti. "Nasıl temizleyeceğiz bunları?"

Jeongguk kafasını kaldırıp gözlerini Taehyung'un gözlerine diktiğinde Taehyung bu kadar yakın oldukları için neredeyse pişman olmuştu. Alfanın düşündüğü şeyleri biliyordu zira yüzündeki pek de masum olmayan sırıtış her şeyi ele veriyordu. Gözlerini kaçırıp yüzünü inceledi. Kaşı, burnunun ucu, dudağının kenarı, yanağı, kulağı... Her yeri boya olmuştu.

Ellerini omzundan çekip Jeongguk'un boyaya bulanmış yüzünü ellerinin arasına aldı. "Her yerin boya olmuş," daha da yaklaşıp dudaklarının boya olmasını umursamadan burnunun ucuna minik bir öpücük bıraktı. "Sanat gibisin." dedi ve bu sefer yanağından öptü.

Bu sözü Jeongguk'un gülerek belindeki ellerini sıkılaştırmasına sebep olmuştu. Taehyung bunun üstüne gülümsedi. En son uzanıp dudaklarına uzunca bir öpücük bıraktı. Geri çekildiğinde Jeongguk'un gözleri hala kapalıydı, omega her zamanki gibi aklını başından almıştı. "Hmm." dedi ve tekrar kafasını boynuna gömdü. "Ne güzeldi..." omeganın boynuna doğru konuştuğunda Taehyung istemsizce kıkırdadı. Her öpüştüklerinde alfadan aynı tepkiyi alması oldukça hoşuna gidiyordu.

Jeongguk bir anda boynundan öpmeye başladığında istemsizce omzunu tutan elleri sıkılaştı. Yavaşça öpüyor, incitmekten korkuyordu. Taehyung rahatsızca yerine kıpırdandı, mest olmuştu, boynu sızlarken içine yayılan sıcaklığın haddi hesabı yoktu. Jeongguk ağır ağır hareket ettikçe daha da heyecanlanıyordu. Daha fazla dayanamayacağını anladığında geri çekilip Jeongguk'un meraklı gözleriyle karşılaştı. "Duş zamanı."

Ayaklandı ve alfayı da oturduğu yerden zorla kaldırıp parmaklarını parmaklarına geçirdi. Jeongguk yüzündeki hafif gülümsemeyle onu izliyor, nereye giderse çekiştirmesine izin veriyordu. Gittiği yer umrunda değildi, Taehyung yanında olsa yeterdi.

Sonunda merdivenleri çıkıp Jeongguk'un odasına girdiklerinde Taehyung zaman kaybetmeden onu banyoya itekledi. "Hadi üstünü çıkar ve duşa gir, ben bekli-" Jeongguk zaman kaybetmeden kollarını kaldırdığında Taehyung güldü.

Uzanıp Jeongguk'un tişörtünün eteklerinden tuttu. "Koca bebek." dedi Jeongguk'un tişörtünü çıkarırken. Jeongguk kollarını indirip kafasını salladı. "Ama senin koca bebeğin." omeganın yüzüne yayılan gülümseme onu da gülümsetirken Taehyung, Jeongguk'un çıplak göğsüne yaslanıp kafasını omzuna dayadı.

what about usHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin