21

15.4K 1K 469
                  

||vitaminsiz lena

||vitaminsiz lena

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

•more
by halsey

🍿

Saat: 18:20
Yer: Çivitlerin evi
Duygu durumu: gergin,mutsuz,mide bulandırıcı

"Ne demek ablam odasından çıkmıyor? Dalga mı geçiyorsun?" Hayat Anne Açelya'ya gözleri şokla büyümüş bir şekilde bakarken Berker salon koltuğuna iki seksen uzanmış sırıtmakla yetiniyordu. O kadar iyi biliyordu ki kardeşinin odadan çıkmayacağını,bu yüzden şaşırmıyor aksine annesine gülüyordu.

"Anne çıkmayacağım odamdan dedi ve kitledi. Boşuna gitme odasının kapısına,kulaklık taktı bizi duymamam için."

Ufak bir sessizlik oluştu son cümleden sonra ve Hayat Anne ellerindeki unu bile umursamadan kendini salondaki koltuğa attı.

Mutfak ve salon neredeyse birleşik olduğu için pek zor değildi oradan oraya yürümek.

"Biz ne yapıyoruz?" Hayat anne kendi kendine konuştuğu sırada kapı tıklanmış,Eda geldiğini belli etmişti. Berker annesine "Napıyoruz?" Diye sorduğu sırada annesi "Bizimle yemek bile yemeyen kızımızın sosyalleşmesi için ona evlenecek birini bulup bir de yemek isteklerini kabul ettik."

Herkes düşüncelerinin sessli dile getirilmesi ile kısa bir sessizliğe bürünürken elinde poşetlerle giren Eda derin bir nefes almıştı. "Lena da onu görmek istiyor."

Kendinden emin çıkan sesi ile devam ettirdi cümlelerine.

"Biliyorum çünkü tanıyorum onu hatta hepimiz tanıyoruz. Evet şuan Lena'nın nesi var bilmiyoruz ama biraz mantıklı düşünün bizimle konuşmayan kız saatlerce onunla konuşuyor. Yüzümüzü görmek istemeyen kız onunla görüntülü konuşuyor. Eğer istemese bunu asla yapmaz biliyorsunuz."

Dediklerinin hepsinin haklı olması herkesi daha da düşündürüyor,üzüntüye yol açıyordu lakin gerçekler bunlardı.

"Aylardır dışarı çıkmıyor bu kız. İnsanlardan çekiniyor belki de korkuyor. Hatta daha fazlası da olabilir." Son cümlesi bir mırıltı misali çıkarken Berker "Onunla konuşuyor çünkü geçmişte ne yaşadıysa o çocuk bağımsız kalıyor her şeyden."

Doğruydu tüm denilenler.

Lena fark etmese dahi,Karan-onun değimi ile Karam- genç kızın kaçış noktası,güvenli bölgesi olmuştu. Onu kafasındaki o karanlık dünyadan biraz da olsa uzaklaştırıyordu. Ne derdini soruyor,ne hasta olduğunu ona belli ediyordu. Ne geçmişinde onunla bir anısı vardı ne de olacaktı. Bu yüzden çok önemliydi genç kız için.

ÇARE GÖRÜCÜ USULÜ|textingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin