49

7.2K 712 302
                  

||bas gaza aşkım

•war of hearts(akustik versiyonu)by ruelle

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

•war of hearts
(akustik versiyonu)
by ruelle

minik yıldıza
basmayı ve yorum yapmayı
unutmayın 🙆🏻‍♀️

🍿

|Karan'dan|

Lena'nın elleri benim ellerim arasında yerlerini almışken kemikli parmaklarını okşamam onu daha da mayıştırıyordu ve bu çok hoşuma gidiyordu.Ellerimin arasında uysal bir kediye dönüşüyordu adeta.

"Uyuyacaksın." Mırıltıma karşı kafasını daha da yerleştirdi boynuma.Kalbimin eridiğine emin olurken derince kokusunu içime çektim.

Bu kokudan uzak kalmak o kadar zor olacaktı ki...

"Uyumak için geldin zaten." Mayhoş sesi beni gülümsetirken dudaklarımı yaladım.

Odayı aydınlatan loş bir ışığı vardı.Sarı renkli soluk ışık ve plakta çalan Brooklyn Baby şarkısı o kadar uyumlu hissettiriyordu ki olmayan uykumu getirmişti.

Tabii uykumun gelme sebebi boynuma kedi gibi sokulmuş sevgilim de olabilirdi.

Bana sevgilim demişti.

Sevgilisiydim.

Yüzüklerimiz vardı parmaklarımızda.

"Yorgunsun." Mırıltısı ile beni onaylarken "Biletin ne zaman?" diye sordum.Bu onun da canını sıksa dahi "4 gün sonra." diyerek yanıtladı beni. "Sözleşmen iki yıllıkmış." Hafifçe kafasını geriye çekip sırt üstü döndü ve bu yüzden ellerimiz birbirinden ayrıldı.  "Beş yıl çok fazlaydı." İki yıl da fazla değil miydi? "Beş yıla evlenir çocuk yaparız bir tane." Kolumun çimdiklendiğini hissederken kaşlarımı çatıp kafamı Lena'ya döndürdüm.

"Başka biri ile evlenmeyi düşündün!"

"İkimizden bahsettim,deli midir nedir ya?"

Bön bön suratına bakarken "Oyarım gözlerini." Deyivermişti. "Niye uzaklaştın benden?Geri gelsene kollarımın arasına!" Omuz silkip bana inat daha da yatağın ucuna kaydı. "Git çocuk yap sen ben yokken.Ben de kahrımdan hastanelere düşerim." Gözlerimi devirip kolundan tuttuğum gibi rahatlıkla kendime çektim onu. "Ellerim dahi senin ellerin dışında kimseye değemez benim." Yüzlerimiz birbirine bakarken ciddi ses tonum onun yutkunmasına neden oldu.

Ciddi olmamdan etkileniyordu.

"Ne o bi sustun sanki?" Alayla Lena'yı süzerken kaşları hafifçe çatılmıştı. "Boğasım var seni şuan." Omuz silkip ona daha da yaklaştım. "Şimdilik uyuyalım daha sonra boğarsın." Ölümüm onun elinden olduğu sürece bir sorun yoktu.Nefesim dahi onunlayken anlamlıymış gibi geliyordu.Ölürken de onun çabasıyla ölmek koymazdı asla.

ÇARE GÖRÜCÜ USULÜ|textingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin