27

14.1K 1K 636
                  

||psikiyatrist deyip geçmemek lazım

||psikiyatrist deyip geçmemek lazım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


diet mountain dew
by lana del rey

🍿


yemek çöpleri,etrafa dağılmış nota kağıtları,mesafeler arasına konulmuş yastıklar...
karan'ın kahkahaları,lena'nın tebessümleri ve ortak en önemli şey;
hızla çırpınan iki kalp.
birbirlerinin adını sayıklayarak çarpmayı kesmeyen kalpler.
en önemli mirasları,karan için en değerli şey.
en sonunda ise yerde uyuya kalmış iki beden. ağlamaktan başları ağrımış bir şekilde sert zemini umursamadan uyuya kalan iki deli ruh.

>>

"Ablam eve erkek atmış resmen!" Açelya'nın sesi uykusu hafif olan Lena'yı anında uyandırırken genç kız her yeri tutulduğundan ötürü gözlerini açamamıştı daha. "Ben bile böyle bir hareket yapmadım." Berker'in sesine karşılık Eda "Bi o kaldı zaten." Diye mırıldandığı sırada Berker önündeki görüntü yüzünden ona laf dahi yetiştirememişti.

"Çıkın odadan uyanınca iner çocuk aşağı."
Hayat anne exstra modern bir cevap verdiği sırada oğlu onun tam tersini yapmıştı. "Ben daha o kadar geniş bir abi olamadım."

Ardından kapının eşiğinde durmaya son vermiş Karan'ın yanına gidip bacağını kendi ayağıyla dürtmüştü ki Lena'nın uyku yüzünden hafif kısık çıkan sesini işitti. "Berker çık." Bazen abi,bazen Berker diyen bu kızın abi dememesi şuan için Berker'in yutkunmasını ve ensesinin terlemesine sebep olurken buruk bir tebessüm geçirdi yüzüne.

Allah belamı verse de kurtulsam diyen tiktok sesi kafasında yankılanırken "Peki." Dedi ve daha bir şey demeden odadan çıkıp merdivenlerin başına oturdu.

Aşağı inmiyordu çünkü ne olursa olsun kardeşinin dediklerini duymaya çok açtı.

"Neden bakıyorsunuz?" Lena sanki çok doğal bir şey yapmış gibi annesine ve kardeşiyle arkadaşına bakarken Eda "Eve erkek atmışsın." Diyerek açıklama yaptı. "İlk defa mı bir kızım eve erkek attığını görüyorsunuz?" Hayat anne dolmuş gözleri ile kızını izlerken birden kocasıyla kendinisini hatırlamıştı. Bunun üstüne kızının bu kadar büyük adımlar atması onu heyecanlandırırken boğazından bir hıçkırık kaçmıştı ki bunu Lena'ya lanse etmemek için anında kapıdan ayrılıp alt kattaki odasına ilerledi.

Annesinin o halini gören Lena ise yattığı sert zeminde doğrulup sırtını yatağına yasladı.  Kötü hissetmişti annesini öyle görünce.

Annesi ise yıllardır onu öyle görüyordu.

Çok acıydı.

ÇARE GÖRÜCÜ USULÜ|textingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin