51

5.2K 825 233
                  

||Lena'nın iyiliği için

•Fire on fire by sam smith

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

•Fire on fire
by sam smith

oy ve yorum bol gelirse diğer bölüm en geç 2 güne gelir benden duymadınız🙆🏻‍♀️

🍿

gönderen|bambicvt@gmail.com

alıcı|karammim@gmail.com

gönderilme tarihi>8ay önce

Merhaba Karam'ım.
Nasıl yazmaya başlasam bilmiyorum şuan için umarım yazdıkça açılırım.Hiçbir zaman kendimi ifade etmekte iyi olmadığımı biliyorsun bu yüzden beni saçma sapan yazılar yazsam dahi anlayacağını biliyorum.

Buraya geleli 3ay oldu ve bana sinirli olduğunu hissediyorum çünkü seninle asla iletişime geçmedim.Belki de haklısın kızgın olmakta ama yapamadım Karan.
Sensizlik çok zor inan bana senin olduğundan daha çok zorlanıyorum ben.
Her kötü anımda seni arıyorum.Hiç değilse kokunu arıyorum,fotoğrafına bakıyorum ama olmuyor işte.Yanımda olduğun gibi olmuyor.

Psikiyatristimle bunu konuşuyorum ve bu isteğimin gayet normal olduğunu söyledi.Sen benim kaçış alanımmışsın.Geçmişimle bağlantın olmadığı için geleceğimi görebilmemi sağlayan aydınlık tarafımmışsın.

Ah bir de bizi tebrik etti.Eğer ben senden şuan kopmasaymışım ilişkimiz oldukça yokuşa sürülürmüş ve birbirimizi tamamen kaybetmemize yol açabilirmiş.Bu beni çok korkuttu.O kadar korkuttu ki gece boyunca uyuyamadım dahi.Çünkü geri dönmeyi düşünüyordum son bir kaç gündür.Abim gideli daha dört gün oldu ama çok zor Karan.Tek başıma olmak sandığımdan daha zormuş.

Onu bile olması gerektiğinden daha geç gönderdim yanınıza.Çok cesur gibi görünsem dahi o kadar korkak davranıyorum ki yakıştıramıyorum kendime.

Neyse işte buraya gelme sebebimden ve olanlardan bahsetmek istiyorum sana çünkü bana cevap vermesen dahi Karan'a anlattım deme ihtiyacı duyuyorum.

Ağlama krizimin ortasındaydım demin ve flashbelleğimi arıyordum bu sırada çünkü yetiştirmem gereken bir sunum da vardı.Birden her şey herkes,üstüme gelmiş gibi hissediyordum.Böyle olduğum zaman hemen balkonumun altında belirirdin ama şimdi balkondan dışarı çıkınca tek gördüğüm şey gelip giden araba trafiği.

Ve sunum demişken ilk önce bundan bahsetmeliyim sanırım.
Şirket çalışanları çok iyi insanlar hatta bir kaçı ile arkadaş dahi oldum sayılabilir.Birinin ismi Samantha çok güzel bir kız ve diğeri de Barry.İlk başlarda bir erkeğe yaklaşmak oldukça zordu ama abim çok yardımcı oldu o zamanlar.Şuan ise daha rahatım.Öyle olmayı umuyorum.

ÇARE GÖRÜCÜ USULÜ|textingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin