13 - Bir Gönderi Paylaştı

5.7K 383 119
                  

Bölüm 13 Bir Gönderi Paylaştı

#rehaerdemoglu uzun aradan sonra bir gönderi paylaştı

#rehaerdemoglu:

300 Beğeni 250 Yorum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

300 Beğeni 250 Yorum

#rehaerdemoglu Bu gece rüyalarıma girsen ya #benneva

#vuslatekerr #benneva ne alaka lan?

#nemye Wft?

#bariskaya Bir saniye, nE?

#asrinulus Canım ablam bu ne şimdi? #benneva

#xykromozlu Okulun Erkek Fatma'sı ve ucubesi mükemmel olmuşlar.
→#sasasasa Reha ucube değil bir kere.

#nevaninkivriciksaclari Hayır. Neva, karım hayır de lütfen.

#kimse Sus, Neva deme sus, inanırım.

#benneva Ne oluyor aq

Elim ayağım titriyordu, Reha'nın Instagram'a attığı gönderiden dolayı okuldaki herkes, her teneffüste, yanıma gelip; 'siz sevgili misiniz?' diye soruyordu. Utancımın verdiği ürkeklikle deve kuşu misali saçlarımla yüzümü gizlemiştim. Sınıftakilerin bakışları bir an olsun üzerimden ayrılmazken Vuslat'ta beni bir yandan sıkıştırıyordu. Nefes almam zorlaşırken sıradan kalktım bu kadar gerginlik bünyeme zarardı.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek, Reha'nın sırasına geldiğimde birkaç saniye duraksayıp göz ucuyla pürüzsüz yüzüne baktım. Yanaklarımda hissettiğim sıcak baskı ile yutkundum yüzüne bakmak bile avuç içlerimi terletmeye yetmişti.

Utanıyor muydum ben?

Kafamı kendime gelmek adına hızlıca sallayıp sınıftan koşar adımlarla çıktım. Tahminimce Reha benim Gizem olduğumu anlamıştı, eğer anlamasaydı geceki konuşmamızdan sonra instagram'a beni etiketleyip 'rüyalarıma girsen' yazmazdı öyle değil mi? Düşündükçe delirecektim anladıysa ne zaman anlamıştı? Aptallık bendeydi çocuk okul birincisiydi beni mi tanımayacaktı! Kendimi okulun bahçesine attığımda burada da bir kaç kişinin bakışları bana dönmüştü.

''Ne bakıyorsunuz lan! Dönün önünüze.'' Diye bağırdığımda kimileri ürkerek önüne dönse de kimileri de alayla bana bakıyordu. Sinirle saçlarımı geriye doğru çektiğim sırada hırkamın cebindeki telefonum titremişti. Tüm duygularım birbirine karıştığı için ellerim titriyordu, öyle ki telefonumun açma tuşuna zor bir şekilde basmıştım.

Reha: Dolu Kadehi Ters Tut - Gitme

Reha'nın attığı şarkı ile kafamı okul binasına çevirdim. Kafamı çevirmemle Reha tam karşımda duruyordu, onu orada görmeyi beklemeyen vücudum küçük bir şok yaşamıştı.

''Özür dilerim bu şekilde itiraf etmemem, önceden seninle konuşmam gerekiyordu.''

Ne kadar zekisin akıllı çocuk !

''Gitme Neva ya da Gizem, yalan söyledim 'insan sevmiyorum' diye yalan söyledim.''

Gözleri dolduğunda lanet olsun ki benimde dolmuştu. Lise hayatım boyunca Reha'yı tanıdıysam çok kırılgan bir çocuktu, kalbi o kadar güzeldi ki taşıyabilir miydim? Bilmiyordum.

''Gitme, kal! Gitme, kal...Ya da beni de yanına al da kalmayayım''

Yapma şunu Reha, kalbimi bu denli atmasına sebep olma çünkü korkuyorum, seni kırmaktan çok korkuyorum. Kuruyan boğazıma rağmen sadece, ''Reha...'' Diyebildim, devamına ne dilim ne de kalbim müsaade ediyordu.

''Adımı senden duymayı çok seviyorum Neva.''

Öleyim ben o zaman.

''Ne zaman anladın?''

''Ne?''

''Gizem olduğumu ne zaman anladın?''

Reha yanıma adımladığında, bahçedekilerin hatta okuldakilerin de cama çıkıp bizi izlediğini fark etmiştim. İri cüssesi tam önümde durunca gözlerimi gözlerine diktim ikimizin de bakışları çok şey anlatıyordu.

''Seni şimdi burada öpsem disiplin cezası yer miyiz?''

Ne dedi o? Öpsem mi dedi? Öp kız Neva sen öp.

''Denemeden bilemeyiz Reha Erdemoğlu.''

''Deneyelim o zaman Neva Gizem Ulus.''

Kalbim depar atarken, bahçedeki hocaların bile film izler gibi bizi izlediği gerçeği ortadayken mantığım firar etmiş olmalıydı ki kendimi Reha'nın dudaklarında bulmuştum.

#benneva:

350 Beğeni 420 Yorum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

350 Beğeni 420 Yorum

#benneva 💚 #rehaerdemoglu

#rehaerdemoglu 💚

#vuslatekerr Bunlarda öpüşmeye doyamadı.

#nemye Yedin bitirdin be kızı usta #rehaerdemoglu

#asrınulus Seni ablalıktan reddediyorum. #benneva

★★★

Yeni bir sürpriz daha :))))

E kavuşalım artık, vizelerimden sonra sevgili olmuş bir ReVa görelim istedim.

Umarım beğenmişsinizdir. 🌺

Fizik Cezası / TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin