Çalıntı Kitap

3.6K 136 38
                  

'KİTABI SİLDİ ARKADAŞLAR'

Arkadaşlar kitabımın çaldığını duyurmak istiyorum yazan kişinin ilk bölümü 16 Temmuz yazsa da diğer iki bölümler kitabıma eş değerde gidiyor ve yayınlanma tarihleri Aralık ayının başı.

Kitabın adı Fizik Cezası arkadaşlar yazdığınız zaman kitabımın hemen altında çıkıyor. Reha'nın ismi, sekiz sayısı, Eymen'in kullanıcı adı, avengers figürü hepsini kopyalamış. Çok üzüldüm bir kaç gün bölüm yazmayacağım arkadaşlar kız kitabını silene kadar silmezse şikayet edeceğim olmadığı yasal işlemlere başvuracağım. 

2014 yılından beri wattpad kullanıcısıyım ilk kitabımın adı Pembe Bisikletti, ilk okuduğum Wattpad kitabı da 'Annemin Gelini Olur Musun?' idi. Çok çalıntı kitap gördüm, çok emek çalan insan gördüm. Yıllardır da kitap yazarken başka birilerinin kitabına benzemesin diye çok uğraştım. Ama nereden bilebilirdim ki benim kitabımın da bir gün çalınacağını...

Töre Mi? ve Fizik Cezasına kısa bir ara veriyorum. Emanet Hatırları da bir ay sonra yazmaya başlayacağım. Yarın ise Asrın ve Demre'nin hikayesini yayınlayacağım sırf kafamın dağılması için ve bunu size söyleme sebebim Fizik Cezası gibi bir olaylarla bir daha karşılaşmayayım diye...

Hepinize iyi haftalar dilerim kiraz çiçekleri 🌸

Hepinize iyi haftalar dilerim kiraz çiçekleri 🌸

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Fizik Cezası / TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin