25 - Ceza

3.1K 220 43
                  

Bölüm 25 Ceza

Rehaların evine geldiğimizde Funda hocanın evde olmaması garipti bu kadın okul olmadığı zaman evden çıkmazdı, yani kendisi öyle söylemişti.
"Annen nerede?" Diye sordum o sırada Reha elinde tabakla içeri girmişti, tabağın içindekilerini gördüğümde ise gözlerim kocaman açılmıştı.

"Ben onu hayatta yemem!"

En büyük korkulu rüyam; Karalahana...

"Yersin güzelim gel şimdi buraya."

Omuzlarımı hayır anlamında yukarı kaldırıp orta sehpanın arkasına geçtim. Küçücük şeyin beni korumasını bekliyordum. Reha üzerime gelmeye başlayınca tabana kuvvet sehpanın diğer tarafına attım kendimi.

"Buraya gel Neva, cidden kötü değil."

Kafamı hayır anlamında salladığımda Reha beni kolumdan tutup kendine çekmişti. Şuan ortam çok romantikti (!) Reha bana ben karalahana sarmasına, karalahana sarması da bana bakıyordu.

"Aşkım, ben onu yemem!"

Hala diretiyordum ama benim küçük öküzüm eline aldığı sarmayı ağzıma yaklaştırmakla meşguldü. En son sarmanın hepsini ağzıma soktuğunda öğürme hissi ile yüzümü buruşturdum. ''Beni öldürmek mi istiyorsun?'' Sitemkar sesime kahkaha attığında tabağı kenara koyup beni koltuğa attı. Cidden attı hani böyle çöp poşetini konteynıra atarsınız ya hah! İşte öyle.

''Seni öldürmek mi? Aslında fena değil, sonuçta ilk zamanlar beni katil sanıyordun.''

Bedenini üzerime konumlandırdığında ağırlığını vermeden öylece duruyordu. ''Sana o karalahanayı yediririm dedim mi? Dedim.'' Zafer kazanmış gibi güldüğünde saçımdan bir tutam alıp parmağına doladı. ''Saçların bir gün benim sonum olacak.'' Parmağına doladığı tutamı kokladığında içimde tuttuğum nefesimi yüzüne üflemiştim.

''Beni istiyor musun?'' Diye sorduğunda ne cevap vereceğimi şaşırmıştım.

Evet ya da hayır...

Kafamı belli belirsiz salladığımda yutkundum, ulan ben evlenmeden olmaz diyen kızlardandım. Ne oldu bana böyle!?

Reha cevabı almıştı ki beni kucakladığı gibi koltuktan kaldırdı.

''Eğer pişman olacaksan vazgeçebilirsin, seni zorlamak istemiyorum.''

Düşünceli sevgilim, ama şuan vazgeçersem hiçbir zaman bu kadar cesur olmazdım. Reha'nın dudaklarına kapandığımda benden aldığı cesaretle iplerini koparmıştı. Odası olduğunu tahmin ettiğim kapıyı açtığında beni hala kucağından indirmemişti. Kendimi yumuşak yatakta bulduğumda etrafa bakma fırsatı bile bulamadan Reha'nın üzerime uzanmıştı. Kendimizi kaptırmaya tam başlamışken hatta Reha üzerimdeki croptan kurtulmuşken açılan kapı ile Reha'yı üzerimden atıp çığlığı basmıştım. Karşımdaki gördüğüm öfkeli gözle kenara fırlatılmış cropu alıp göğüslerimin üzerine kapattım. Umarım utancımdan yok olurdum. Funda Hoca bir bana bir de yerdeki Reha'ya bakarakken... bir dakika Reha yere mi düşmüştü? Çocuğu nasıl ittiysem yere düşürmüştüm.

Öküz gücü var kızım sende.

İç sesim gene haklı haklı konuşurken Reha çoktan yerden kalkmış annesinin karşısına geçmişti.

''Benim evimde siz ne yapıyorsunuz?''

İstersen bir de benim yatağımda de, lan! Umarım Reha beni anne ve babasının odasına getirmemişti. Valla kadına duble rezil olurdum okulda bile yüzüne bakamazdım.

Zaten bakamayacaksın.

''Anne ne işin var senin evde?''

''Ne oldu paşam, keyfini mi bozdum?''

Eh, biraz öyle oldu hocam.

''Anne Neva benim sevgilim istediğimi yaparım?''

Reha bal dudaklım ne diyorsun sen şuan beni annenin önüne atıyorsun. Kesinlikle ölmüştüm ben, Funda Hoca beni tork gibi döndürürdü.

''Sen beni öldürteceksin Reha! Sen böyle çocuk değildin. Hepsi bu kız yüzünden değil mi?''

'Evet, müstakbel kayınvalidem oğlun beni görünce libidosu tavan yapıyor.'

Karşımdaki ikili bir anda bana dönünce ağzımı kapattım. Siktir ben içimden konuşmuyor muydum? Evet arkadaşlar cenaze namazım ikindiye müteakip çarşı camiinde kaldırılacaktır. Tüm dostlarıma duyurulur, helvam tarçınlı olsun.

''Neyse siz anne oğul güzel güzel konuşun ben kendimi camdan atmaya gidiyorum.''

Sus, artık!

''Dur bakalım küçük hanım, ikinizde küçük bir cezayı hak ettiniz.''

***

Göz ucuyla Reha'ya baktığımda o da benim gibi halinden pek memnun değildi neden mi? Hafta sonu tatili olmasına rağmen okula gelmiş, laboratuvarını temizliyorduk.

''Sikeceğim böyle işi.''

Reha küfür ettiğimde kıkırdayıp beherglasların tozunu almaya devam ettim. Gülmem dikkati çekmiş olacak ki elindeki paspası kenara bırakıp hızlıca yanıma geldi.

''Haklısın seni görünce libidom tavan yapıyor.''

Ben daha ne olduğunu anlamamışken dudaklarımı öptüğünde onu itmeye çalıştım ikinci yakalanma vakasını kaldıramazdım. Kütük gibi ağır olan bedeni hareket etmiyordu. En sonunda alnını alnıma yasladığında buz gibi elleriyle yüzümü avuçladı.

''Umurumda değil Neva istersen burada olmaz de ama senden o izni aldım şimdi burada benim olacaksın.''

Hadi buyurun cenaze namazına...

Reha masaya uzanmamı sağladığında yuvası bellediği vücudumun üzerine çıktı. Eğer bizim burada seviştiğimizi biri duyarsa işte o zaman kıçımıza tekmeyi yerdik.

★★★

Kesin bu sefer okuldan atıldılar :D

Fizik Cezası / TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin