BÖLÜM:48 SİKTİR

15.7K 803 300
                  

Ssseeelllaaaammmm

Tatilimin son günündeydim. Herhangi bir şey kırılmadan sapasağlam atlatmıştım. Öyle sanıyordum... Şu an saat 03.00 gibi bir şeydi herkes uyuyordu. Ben de uyuyordum. Arslan mesaj atana kadar.

Lavinia: Yan odaya gel.

Defne: ?

Lavinia: Ah tamam.

Ah mı? Bu adam neden Snapchat robotum gibi konuşuyor?

Lavinia: Odaya gelir misin yavrum?

Defne: Çok ısrar ettin

Defne: Gelcem

Lavinia: Geleceğim*

O görmese de göz devirerek yataktan kalktım. Herkes uyuduğu için parmak uçlarımda odadan çıktım. Arslan hemen yan odamdaydı. Sessizce kapıyı kapattım. Arslan olmayan adım seslerimden duymuş gibi kapıyı açtı. Sessizce girdim ardımdan kapıyı kapatıp çatık kaşlar ile bana baktı.

"Noldu?" Dedim fısıldayarak.

"Neden fısıldıyorsun?" .

"Role girmişim." Dedim normal ses tonum ile. Arslan'ın odası benim ve belki diğerlerinin odasından oldukça büyüktü. VIP mi?

"Aç mısın?" Dedi. Sırıttım. Evet açım.

"Evet."

"Gel." Salonla birleşik mutfağa ilerleyecek iken onu durdurdum. BİSMİLLAH.

"Başka şeylere açım hocam." Dedim ellerimi boynuna salarak. Benim gibi gülümsedi ve ellerini belime indirdi.

"Nelere açsın öğrenci?" Dedi. Bakışları dudaklarıma indi. Size açım hocam.

Dudakları dudaklarını örtünce gözlerimi kapattım. Öpüştükçe geri geri gidiyordum. Sonunda arkamdaki şifonyer ile Arslan arasındaydım. Elleri belimi sarmıştı ve ben her seferinde ilkmiş gibi daha çok yükseliyordum. Dilimi sokmam ile öpüşmemiz daha da hızlandı. Elleri kalçama gitti ve beni kaldırması ile kendimi şifonyerin üstünde buldum. Şifonyer uzun değildi ama şu an aynı boydaydık.

İki bacağımı eli ile açıp arasına girdi. Bacağımı açarken yanımda duran vazo sert bir şekilde düşüp parçalara ayrılmıştı. Arslan'ın dudakları boynuma doğru bir yol çizdi. Ellerim kollarına indi.

Bu sefer tekrar kucağına aldı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Bu sefer tekrar kucağına aldı. Yanlışlıkla bir şeye daha çarptım. O da düştü ama ne düştü bilmiyorum. Şu an tek odak noktam Arslan. Beni yatağa yatırdı ve üzerime eğildi. Dizi iki bacağımın arasındaydı. Gülümseyerek gözlerimin içine bakıyordu.

MİHRİMAH/ Yarı Texting [+18]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin