Tanıtım

177K 2.4K 815
                  


"Sen kimsin?" Korkuyla bağlı olduğum sandalyede hareket etmeye çalışırken karşımda bana bakan takım elbiseli adam yanıma geldi.

Elleri boynumda gezinirken sinirle ondan uzaklaşmaya çalıştım.

"Sakın bana bir daha dokunma Yoksa."

Karşımdaki adam kahkaha atarak dibime girdi. Nefesi yüzüme çarparken gözlerimin içine baktı.

"Yoksa ne yaparsın hırçın kız?"

"Seni polise şikayet ederim. Ömrün boyunca hapisten çıkamazsın."

Karşımdaki adam yanağımı okşayarak yüzümü kendine yaklaştırıp eliyle çenemi sıktı.

"Sence beni polis durdurabilir mi? Sen kim olduğumu biliyor musun?"

"Kimsin sen?"

"İstanbul'un en büyük mafya çetesinin lideri Atlas Akay."

Söyledikleriyle korkuyla gözlerinin içine bakarken Karşımdaki adam'ın yüzünde gülümseme oluşmuştu. Yanağımı okşayarak çenemi bıraktı.

"Ama benden sadece sen korkma hırçın kız. Çünkü ilgimi çektin ve benim ilgimi çeken Herşeye zaafım vardır. Sende benim küçük zaafımsın."

"S-sen bana ne yapacaksın? Bırak beni gideyim yalvarırım. Kimseye birşey söylemem."

Arkama geçip bağlı olan ellerimi ve ayaklarımı çözdü mutlulukla yerimden kalkıp kapıya doğru ilerleyecekken bileğimden tutup beni kendine çekmesiyle korkuyla çığlık attım. Bir eli bileğimi sıkıca tutarken diğer eli belimi kavramıştı. Nefesini boynumda hissederken kulağıma eğildi.

"Sana gidebileceğini söylemedim. Güzelim bundan sonra sadece bana ait olacaksın. Ta ki ben senden sıkılana kadar. Eğer istemediğim şeyler yaparsan aileni, arkadaşını ve çevrende olan herkesi teker teker öldürürüm."

Korku içinde söylediklerini dinlerken başımı korkuyla hayır anlamında salladım. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerekti. Şimdi bu adamdan nasıl kurtulacaktım?

Yeni bir kurgu açıkçası bir anda ilham geldi. Hemen yazayım dedim. Heyecanlıyım yeni maceralar bizi bekliyor yorumlarınızı bekliyorum.💗

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin