9. Bölüm

95.3K 1K 528
                  


(Medyadaki şarkı çok imanlı☺️)

Atlas yatakta yatarken ona doğru yaklaştım. Televizyon'dan gelen erotik sesler ortamın sıcaklamasına sebep olmuştu. Atlas'ın karşısında durdum.

"Soyun." Sert sesiyle emir vermişti. Üzerimdeki elbisenin fermuarını yavaşça açtım. Elbise omuzlarımdan sıyrılıp yerle buluşunca karşısında sadece iç çamaşırlarım ile kalmıştım. Bedenimi arsızca baştan aşağı süzüp gözlerimin içine baktı.

"Karşımdaki koltuğa geçip otur." Sert sesiyle emir vererek konuşması bana haz veriyordu. Karşısındaki tekli koltuğa geçip oturdum.

"Bacaklarını aç." Sorgulamadan söylediğini yapıp bacaklarımı açtım. Karşısında kadınlığım belli oluyordu. Sadece üzerinde bir bez parçası olmasına rağmen onun delice bakışlarını her zerremde hissediyordum.

"Kendini okşa." Atlas pantolonun fermuarını açıp bacaklarından sıyırdı. Baksırı ile yatarken bana bakıyordu. İç çamaşırımın üzerinden kadınlığımı okşamaya başladım.

"Daha hızlı." Komut verirken daha da hızlandım. Kadınlığım sulanırken kendimden geçiyordum.

"Ahh." İnlemelerimi tutamayarak daha çok bağırdım.

"İç çamaşırlarını çıkar." Atlas'ın katı sesiyle kendimden geçmiş gibiydim. Hızla koltuktan kalkıp İç çamaşırımı çıkardım. Bakışları sütyenimde gezinirken sütyen kopçasını tek hamleyle açtım. Üzerimden düşen sütyen ile göğüslerim karşısında duruyordu. Koltuğa geçip oturduğumda tekrardan bacaklarımı açtım.

"Parmağını içine sok." Hızla parmağımı içime soktum. İçimdeki doluluk hissi ile başımı geriye yasladım.

"Diğerini de." İkinci parmağımı da soktuğumda şimdi tamamen dolu hissediyordum.

"Ahhh." İnlemelerim odada yankılanmıştı.

"Hepsini sok." Nasıl içime alacağımı düşünürken diğer parmaklarımı da içime soktum. Düşündüğümden daha kolay hepsini almıştım.

"Şimdi o parmakların bana ait olduğunu düşün. Kadınlığını doyuran kişinin ben olduğumu düşünerek kendini becer." Onu düşünerek içime sokup çıkarıyordum. Parmaklarımın hepsini çıkarıp aynı anda sokuyordum. Kadınlığımın suları parmaklarımdan yere dökülürken aldığım zevkten deliye dönüyordum.

"Delicesine boşalana kadar devam et." Atlas'a döndüğümde baksırını çıkarmış sertleşmiş aletini okşuyordu. İkimizinde alnında terler oluşurken daha da hızlandım. Kadınlığımın yanaklarını iyice açıp parmaklarımla kendimi onun deyimiyle beceriyordum. Parmaklarımı içimden çıkardığımda delicesine boşalmaya başladım. Sularım kadınlığımdan yere dökülüyordu.

"Yanıma gel." Atlas bana bakarken koltuktan kalkıp yanına ilerledim. Bileğimden tutup sertçe yatağa yatırdı. Televizyon'da duyduğum inlemeler ile bedenimde sıcaklık hissediyordum. Üzerime çıkıp bacaklarımı elleriyle iyice açarak ıslak olan kadınlığıma dokundu.

"Ahhh orası işte." Atlas bacaklarıma eğilip nefesini kadınlığıma üfledi. Bacaklarımı yatağa bastırırken diliyle kadınlığımı okşamaya yalamaya başladı. Bedenim yay gibi gerilirken zevkten titriyordum. Dilini içime sokuyor sonrasında çıkarıyordu. Yanaklarımı diliyle eziyor kasıklarımı okşuyordu. Onu kendime iyice bastırdım. Dili hızlandıkça zevkten deliriyordum. Sıcak dilini en derinime kadar sokup çıkardığında ikinci defa boşalmıştım. Sularım yatağa dökülürken Kadınlığımı baştan sona yaladı. Üzerime eğilip göğüslerimi ellerinin arasına aldı. Zevkten dikleşmiş göğüs ucumu ağzına alıp bir bebek gibi emmeye başladı.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin