15. Bölüm

74.8K 786 776
                  


Atlas kapıyı kapatıp beni serçe duvara dayadı. Sırtım soğuk duvara çarptığında karşımda bana bakan arzulu gözlere baktım. Elleri bacaklarımdan kasıklarıma doğru ilerlerken dudaklarıma sertçe yapışıp saçlarımdan tutarak beni kendine bastırdı. Elleri bedenimi keşfederken dudakları acımasızca dudaklarımı kanatıyordu.

Bacaklarımı beline sarıp beni kucağına aldı. Kollarım boynunu sardığında kendimi ona bastırdım. Salona geldiğimizde beni koltuğa bırakıp bakışlarını üzerimden çekmeyerek gömleğinin düğmelerini iliklemeye başladı.

Gömleğini kaslı vücudundan sıyırıp yere attı. Eli kemerine geldiğinde elimi elinin üzerine koyup onu durdurdum. Koltuktan kalkıp önünde eğildim. Kemerini açıp fermuarını da aynı hızla açtım. Baksırının üzerinden sertleşmiş aletini ellerimin arasına aldığımda kısık bir inleme dudaklarından dökülmüştü. Baksırını indirdiğimde sertleşmiş aletine baktım. Başına dokunup baştan sona okşamaya başladım. Aleti elimde daha çok sertleşirken dilimi başına değdirdim. Bu onun daha çok azmasına sebep olmuştu.

Saçlarımı sıkıca tutup aletini ağzıma soktu. Aletinin yarısını ağzıma aldığımda geri kalanını okşuyordum. Boğazımı zorlarken nefes almakta zorlanıyordum. Elleri saçımdayken ileri geri hareket etmeye başladı. Aletini ağzımdan çıkarıp hızla tekrardan ağzıma soktuğunda şimdi hepsini almıştım. İleri geri hızla hareket ederken bedenimde onunla birlikte hareket ediyordu. Hızlı hızlı nefes alırken ağzıma menilerini bırakmıştı. Ellerini saçımdan çektiğinde ondan uzaklaştım.

Menileri yere damlarken onun sakinleşmiş haline baktım. Ne zaman bunu yapsam aşırı derecede tahrik oluyordu. Sonrasında ise memnun olmuş halini seviyordum. Yerden kalkıp onun yüzüne eğildim. Kolları belimi sararken ellerim aletini okşamaya başladı. Her seferinde aleti sertleşirken onu koltuğa çekip oturttum. Üzerimdeki bluzu üstümden sıyırıp gözlerinin içine bakarak köşeye attım. Altımdaki pantolonu da hızla çıkarıp bluzun yanına attım. Şimdi karşısında iç çamaşırlarım ile duruyordum.

Ona yaklaşıp kucağına oturdum. Aleti kadınlığımı zorlarken bilerek ona sürtünüyordum. Kadınlığım deli gibi sulanırken sertleşmiş aleti iç çamaşırımı delecek hale gelmişti. Elleri sütyen kopçamı bulup hızla açtığında üzerimden düşmesini seyretti. Göğüs uçlarım sertleşmişti. Göğsümü avuçladığında inlemiştim. Başını parmağıyla baskı uygularken kendimi ona bastırıyordum.

Başını okşayıp diliyle ucunu yaladı. Bedenim yay gibi gerilirken beni kendine daha çok bastırdı. Göğüs ucumu ağzına alıp diğer eliyle göğsümü sertçe okşuyordu. Sıcak dili arzudan yanmış bedenimi çıldırtırken göğüslerimi ustaca yalıyor ısırıyordu. Kadınlığımın suları iç çamaşırımı ıslatırken beni kucağından kaldırıp iç çamaşırımı hızla yana sıyırdı. Bedenim ona itaat ederken beni sertçe aletine oturttu. Büyük aleti karnıma kadar gelirken hızla ileri geri hareket ettirdi.

Göğüslerimi bırakıp beni koltuğa yatırdı. Bacaklarımı eliyle daha çok açıp içimde sertçe hareket etmeye başladı. Her darbesinde Bedenim titriyor koltuk sallanıyordu.

"Ahh daha hızlı." Aletini içimden çıkarıp bacaklarımı beline sarıp sertçe içime girip çıkmaya başladı. Elleri göğüslerimi okşarken Başını emiyor arada ısırıyordu. Aletini içimden çıkarıp kadınlığıma eğildi. Sulanan kadınlığımın suları aletini sararken dilini içime itti. Kadınlığımın yanaklarını daha çok açıp dilini serçe içime sokuyordu. Kasıklarımı okşarken dilini çıkarıp kadınlığımı baştan sona yaladı. Sularımı içtikçe tekrardan sulanıyordum. Üç parmağını aynı anda içime soktuğunda çığlık atmıştım. Parmakları içimdeyken diliyle Kasıklarımı yalıyordu. Diğer parmaklarını da içime soktuğunda hepsini almıştım.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin