6. Bölüm

72.3K 1.5K 790
                  


Bedenim titrerken Atlas bana baktı. Bugün buradan sağ çıkarsam şükür edecektim. Atlas avcunu sıkmaktan mosmor olmuş elini öfkeyle duvara vurdu. Korkuyla geriye giderken birazdan olacaklar için kendimi hazırlıyordum.Yere dökülen kanlar ile korkuyla ona baktım.

"Sude doğruyu mu söylüyor?" Sessi garip bir şekilde sakin çıkmıştı. Sessiz kaldığımda Atlas öfkeyle üzerime gelip bileğimi tutarak beni duvara dayadı.

"Susma bir şey soruyorum. Bu söylenenler doğru mu?" Bağırarak sorduğu soruyla korkuyla başımı aşağı yukarı salladım. Atlas sinirle kahkaha atmaya başladığında benden uzaklaştı. Bu hali normal değildi.

"Atlas bu kadından hemen kurtul. Başkasının kar-"

"Kapa çeneni." Atlas Sude'yi sert bir dille susturduğunda Sude bana nefretle baktı.

"Efsan odana geç."

"Atlas ben açıkla-"

"ODANA GEÇ." Atlas hala gitmediğimi görünce bileğimden sıkıca tutup peşinden sürükledi. Bileğim mosmor olunca ondan kurtulmaya çalıştım. Odaya geldiğimizde beni içeri sokup yere fırlattı. Dizlerimin üzerine düştüğümde acı ile kıvrandım.

"İlk önce gidip o adamın belasını sikecem. Sonrası içinse olacaklar için kendini hazırla." Odadan çıkıp kapıyı arkamdan kilitledi. Hızla yerimden kalkıp kapıya ilerledim. Art artda kapıyı yumrukladım.

"ATLAS." Bağırsam bile ses gelmemişti. Yere diz çöküp ağlamaya başladım. Beni dinlemiyordu. Ve ondan korkuyordum çünkü öfkeli olunca çok korkunç bir adama dönüşüyordu.

Atlas öfkeyle anahtarı cebine koyup salona ilerledi. Sude Atlas'ın öfkeli halini görünce hızla yanına ilerledi. Atlas karşısında ona sırıtarak bakan adamın yanına ilerleyip yakasından tutuğu gibi yüzüne yumruk attı. Adam yere düştüğünde acı ile kıvranmıştı.

"Orospu çocuğu sen kim oluyorsun da benim karşıma bu şekil çıkıyorsun?"

"Atlas yapma." Atlas Sude'nin bağırışlarını duymaksızın yerde yatan adama art arda yumruklar atıyordu. İçeri koşarak giren Samet patronunun öfkeden gözü dönmüş haline baktı.

"Patron." Samet hızla Atlas'ın kolundan tutarak adamın üzerinden kaldırıp uzaklaştırdı.

"Bırak lan beni."

"Patron lütfen sakinleşin." Atlas onu tutan Samet'in yakasından tutarak sertçe duvara itip öfkeyle ona baktı.

"Bana bak Samet her boka karışma belanı siktirme." Samet belinin ağrımasını umursamadan patronunun yanına ilerledi. Atlas yerde yatan bedenin üzerine yürüyecekken Samet karşına geçip onu durdurdu. Atlas öfkeyle karşısında duran adama bakarken Samet patronun kulağına eğildi.

"Patron öldürseniz bile size ne yaptıysa bedelini ödemeden acısız bir şekilde ölecek. Size ne yaptı bilmiyorum ama bu şekil onun için avantaj olacak." Samet patronunun yüzüne baktığında Atlas yerdeki adama dönüp sırıtmaya başladı.

"Zekana bayıldım doğrusu. Seni yanıma almakla çok iyi yapmışım. Depoya götürün sesi kısılana kadar ağzını yüzünü dağıtın öldürmeyin ona çok güzel sürprizlerim var." Samet hızla başını sallayıp yerde yatan adamın yakasından tutup yerden kaldırdı. Adam acı içinde inlerken adamı dışarı çıkardı.

Sude Karşısındaki adamın yanına yaklaşıp elinden tuttu.

"Neden kendini bunlar için yoruyorsun?" Atlas ona bakan kadına döndü.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin