22. Bölüm

51K 641 425
                  

Başka bir kitabın adını veya karakterinin ismini yorumlarda görmek istemiyorum. Buraya gelirken arkanızda herşeyi bırakın canlarım Sonuçta ortada bir emek var başka bir kitabın bahsi geçince yazara ve kitaba saygısızlık oluyor. Bazı yorumlarda başka karakterlerle başrol erkeğimizi kıyaslamışlar bu da doğru değil. Sonuçta her hikayenin kahramanı farklıdır. Önemli olan o karakterin yaşadığı duyguları hissetmek hatalarını doğrularını birlikte görmektir. Lütfen bu konuda daha dikkatli olalım💗

Ramazan ayında bu bölümü yazmak zor olsada hikayenin akışı için gerekliydi. Bu yüzden gece vakti okumanız daha iyi benden size tavsiye sonrasında hiçbir sorumluluğu kabul etmem🥰Korku bedenimi ele geçirirken kulaklarım çınlıyor nefes alışverişlerim düzensizleşiyordu. En mutlu günümün böyle biteceğini tahmin edemezdim. Karşımdaki manzara felaketin kendisiydi. Kolumdan sarsılmam ile bakışlarımı zorlukla Atlas'a çevirdim.

"Efsan sen burada kal. Sakın yaklaşma." Atlas yanımdan gidecekken kolundan sıkıca tuttum.

"G-gitme." Ağzımdan tek bir kelime bile zor çıkabilmişti. Gitsin istemiyordum korkuyordum. Ona bir şey olmasına dayanamazdım.

"Geri geleceğim." Atlas elimi kolundan nazikçe çekip alnıma bir öpücük bırakarak hızla yanımdan ayrıldı.

"BIRAK!" Sude öfkeyle bağırırken Barlas ve Samet onu tutmaya çalışıyordu. Atlas hızla Sude'nin karşısına geçti.

"ATLAS!" Korkuyla yanına gitmeye çalışırken Sahra kolumdan tutarak durdurdu.

"Vur lan. Hadi ölmemi istiyorsan o tetiği çekeceksin." Atlas Sude'nin titreyerek tuttuğu silahı eliyle sıkıca tutup alnına doğrulttu.

"ABİ." Barlas engel olmaya çalışırken Atlas elini kaldırıp onu durdurdu. Samet ve Barlas zorlukla geriye çekilirken Karşımdaki manzaradan bakışlarımı çekmedim.

"A-atlas." Sude korkuyla kekelerken Atlas bir an olsun silahtan uzaklaşmadı.

"Seni istemiyorum. Anlamıyor musun? Sude ben seni hiç sevmedim. Seninle aramda olanlar geçici bir şeydi. Her seferinde bana bağlanmamanı benimle ilişkinin biteceğini kendine hatırlatmanı kaç defa söyledim."

"Seni seviyorum. Bu ucuz kadın için beni terk ettin." Sude iğrenerek bana baktı.

"Kes sesini. Senin ucuz dediğin kadın benim karım olacak. Duydun mu beni? Sen beni sevmedin Sude. Sana verdiğim hayatı sevdin senin için harcadığım paraları sevdin." Sude gözyaşları içinde başını yere eğerken silahı zorlukla tutuyordu.

"YÜZÜME BAK." Atlas'ın sert sesi ile herkes nefesini tutmuş benim gibi olacakları merakla izliyordu.

"Sen herşeyime sahip oldun. Parama sana sunduğum lüks hayata herşeye sahiptin. Ama kalbime sahip olamadın." Atlas son sözlerini bana bakarak söyledi.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin