13. Bölüm

33.2K 753 224
                  


İyi okumalar💗

Atlas gözleri bağlı olan kardeşine baktı. Selin küçüklükten beri her zaman karanlıktan korkardı. Şimdi de kardeşi titreyerek etrafına bakıyordu.

"Patron." Samet öfkeyle silahı Barlas'ın alnına dayadı. Atlas hızla Samet'in silahını indirdi.

"Sakın. Selin korkuyor." Samet patronuna dönüp adamları işaret etti.

"Patronunu dinle aslanım sonrasında Bam biri ölebilir." Barlas kahkaha atarak karşısındaki kıza doğru yaklaşmaya başladı.

"Ona yaklaşırsan bedeninde sağlam bir yer bırakmam." Atlas Barlas'ın karşına geçip yüzüne bir yumruk attı. Barlas acı içinde yerde kıvranırken adamlar hızla Atlas'ın koluna yapıştı. Samet adamları birer birer yere indirirken Atlas etrafını saran adamlara baktı.

Barlas yerinden kalkıp gözleri bağlanmış titreyerek yerinde duran kıza doğru ilerledi. Atlas kardeşinin başındaki namluyu görünce beyninden vurulmuşa dönmüştü.

"DUR!" Atlas korku içinde kardeşine bakarken Barlas kanayan dudağını silip alayla karşısındaki adama baktı.

"Görüyorum ki senin için o kadar da önemli birisi değilmiş abicim. Bana vurmaya cesaret ediyorsan ondan çoktan vazgeçmişsindir."

"Eğer ona zarar verirsen seni kendi ellerimle öldürürüm lan." Atlas öfkeyle kollarını tutan adamlara baktı.

"Sikeyim hepinizi. Bırakın lan orospu çocukları." Atlas karşısında duran adamın kasığına tekme attı. Arkasında duran adamın ensesinden yakalayarak yere düşürüp yüzüne tekme attı. Ona doğru yaklaşan adamların kasıklarına tekme atıp yüzlerine yumruk attı.

Adamlar yerde kanlar içinde kalırken Atlas koşarak Barlas'ın yakasından tutup yere itti. Bileğini sertçe tutup silahı düşürmesini sağladı.

"Abi." Selin korku içinde bağırırken Atlas Barlas'ı yere itip üzerine çıkarak art art da yüzüne yumruk attı. Atlas başında hissetiği namlu ile yerinde kıpırdamadı. Barlas Ağzındaki kanı yere kusup Atlas'ın yüzüne bir yumruk attı. Atlas yere düşerken Barlas hızla ayağa kalktı. Samet patronuna yaklaşmak isterken iki  tane adam başına silah dayamıştı. Diğer adamlara baktığında yerde kıvrandıklarını görünce sinirle yerinde durdu.

"Çıkarın hepsini." Barlas emir verdiğinde yerdeki adamlar hızla dışarı çıkarılmıştı.

"Patronu burada bırakmam." Samet öfkeyle konuşurken Barlas alayla gülüp yerdeki silahı alıp Atlas'ın alnına dayadı.

"Ölmesini izlemek istiyorsan buyur kal." Atlas Selin'e elini uzattıp korkutmadan elini tuttu.

"Abi sen misin?"

"Benim." Atlas başındaki silahı umursamadan kardeşinin korkudan titreyen elini sıkıca tutmuştu.

"Onun ölmesini istemiyorsun." Barlas Atlas'ın yüzüne eğildi.

"Sana acıyorum Barlas korkağın tekisin. Karşıma bir dahakine adam gibi tek başına çık. Tabi o zaman seni hayatta bırakırsam." Barlas öfkeyle adamlara emir verdiğinde iki adam Atlas'ın kollarını sıkıca tuttup Barlas'ın ayaklarına eğilmesini sağladı.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin