12. Bölüm

37.8K 780 262
                  

Herkese merhaba aşklarım birkaç gündür hastaydım kendimi daha iyi hissedince bölüm atabildim. Sevgililer gününüz kutlu olsunnnn sevgilisi olanların mutlu olmasını tüm kalbimle diliyorum😘 sevgilisi olmayan aşklarım sizi hakkedecek doğru insan zamanla karşınıza çıkacaktır.🥰 Bol bol yorum yapın sizin düşüncelerinizi merak ediyorum iyi okumalar💗💗

(Medya'daki şarkıya aşığım)🤍


Atlas gittikten sonra korumalardan biri beni eve bırakmıştı. Odama çıkıp yatağa oturdum. Yüzümdeki tebessüme engel olamıyordum benim için bugün çok özel bir gündü. Atlas ile güzel vakitler geçirip kardeşiyle tanışmıştım. Selin'in çok sevmiştim. Onu olmayan kız kardeşim yerine koymuştum. Telefonuma gelen mesaj sesiyle cebimden çıkarıp mesajı açtım. Atlas'tan olduğunu görünce heyecanla mesajı tıkladım.

Gördüğüm manzara ile beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Atlas koltukta yarı çıplak yatıyordu. Fotoğrafın altında yazılan mesajı okumaya başladım.

"Atlas benim kollarıma koştu. Artık aramızda üçüncü bir kişi olmaktan vazgeç." -Sude

Mesajı okuduğumda kalbimde bir sızı oluşmuştu. Atlas benden kaçıp o kadının kollarına mı koşmuştu? Hemen telefonu kapatıp gözyaşlarımı sildim. Odadan çıkıp hızla merdivenlerden aşağı indim. Dışarı çıktığımda korumalarla konuşan Samet'in yanına ilerledim. Samet beni gördüğünde adamları yanından yolladı.

"Efsan hanım bir sorun mu var?"

"Beni Atlas'ın yanına götür." Samet şaşkınlıkla bana bakıyordu.

"Atlas Bey geldiğinde görüş-"

"Kaçarım. Sen götüremezsen bende tek başıma giderim. Eminim bu onun hoşuna gitmeyecektir." Tehdit dolu sesimle Samet biraz düşünüp başını salladı.

"Peki Efsan hanım arabaya geçin." Hızla arabaya bindiğimde Samet'te sürücü koltuğuna geçip oturdu.

"Nereye gideceksiniz?"

"Sude'nin evine." Samet şaşırmış bir ifade ile bana bakıp arabayı hızla sürdü.
Bu gece herşey belli olacaktı.

Araba lüks bir evin önünde durduğunda hızla indim.

"Efsan hanım sakin olun." Samet'te peşimden geldiğinde onu dinlemeden art artda kapıya vurdum.

"ATLAS!" Bağırarak kapıyı yumrukladığımda kapı hızla açılmıştı. Sude kırmızı mini geceliği ile karşımda duruyordu.

"Efsan bizi rahatsız etmeyi ne zaman bırakacaksın?" Sude alayla konuşurken onu önümden çekip içeri girdim.

"Utanmadan izinsiz evime giriyorsun. Belli ki ailen sana terbiye vermemiş." Sude sinirle konuşurken yerde gördüğüm kıyafetlerle nefesim kesilmişti. Beynim uğulduyor nefesim kesiliyordu. Yerdeki iç çamaşırlara ve Sude'nin kıyafetlerine baktım. Gözyaşları içinde açık olan kapıya ilerledim. Odanın kapısında durduğumda yatakta uyuyan bedene baktım. Atlas yatakta üstü çıplak bir şekilde yatarken yerde kıyafetleri vardı.

"Kendi gözlerinle gördün işte. Atlas bana ait sen onun için geçici bir hevestin. Senden hevesini alıp sevdiği kadına geri döndü." Sude yanıma geldiğinde ona döndüm.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin