5. Bölüm

126K 1.5K 1.3K
                  

Çok haşmetli bir bölüm ile karşınızdayım bol fantezili ve olaylı bir bölüm canlarım bazı kısımlarda mideniz kaldırmayabilir şimdiden uyarıyorum sonra bu ne lan ıyyy falan demeyin lahsksjsjwj bu kitapta her tür fantezi bulunmaktadır. Bol bol yorum yapın aşklarım iyi okumalar
💗

Atlas elini belime atıp karşımızdaki misafirleri içeri davet etti. Karşımdaki adam konuşacakken başımı hızla hayır anlamında salladım. Susup içeri girdi. Kapıyı kapattığımızda Atlas bana döndü.

"Şuan bu halinle aklımı alıyorsun. Gecenin sonunda sabaha kadar zevkten seni inleteceğim." Atlas kulağıma fısıldayarak içeri girdi. Az önce yaşananlardan dolayı içimde engel olamadığım bir korku vardı. Atlas o adamı öğrenirse herşey mahvolurdu. İçeri girdiğimde iki adam ve bir kadın oturmuş Atlas ile sohbet ediyordu.

"Eee Atlas senin hobiler neler?" Esmer bir kadın bana bakarak soruyu sordu.

"Adam kesmek biçmek dışında hobimiz yok." Bana baktı. Boş olan koltuğa oturacakken bileğimden tutup yanına oturttu.

"Haha alemsin Atlas ya." Kadın gülerken herkes sessizce kadını izledi. Kadın gülmeyi kesip Atlas'a baktı.

"Şaka değil mi?" Atlas belinden çıkardığı silahı masaya koydu.

"Biz de şakanın sonu kötü biter." Kadın korkuyla Atlas'a bakarken ceketinden çıkardığı sigara paketinden bir dal alıp dudaklarına götürdü. Çakmağı da çıkarıp ateşi yaktı.

"Ben ateşin kendisiyim. Bana nasıl yaklaşırsan o şekil karşılık alırsın. Sen ateşe ısınmak için yaklaşırsan o seni ısıtır. Ama o ateşe dokunmak istersen işte bom." Atlas parmağını çıtlattığında gerginlikle ona baktım.

"Yanarsın." Atlas kadının gözlerinin içine bakarken kadın gerginlikle yerinde kıpırdandı. Tanımadığım bir adam kahkaha atmaya başladı.

"Atlas kadını korkuttun. Neyse söyle bakalım Sude ile ne zaman evleniyorsunuz?" Atlas'a merakla bakıyordum.

"Evlilik? Benlik değil eğlenmek varken bir kadına neden bağlı kalayım?" Atlas bana bakarak konuştu.

"Doğru Evlilik zor hem bu zamanda senden kaçmayacak birini bulmak daha zor." Adını Mehmet olarak bildiğim adam bana bakarak konuştu. Atlas yerinden hızla kalkıp ona doğru ilerlemeye başladı. Korkuyla yerimden kalktım. Atlas onu yerinden kaldırıp duvara dayadı. İki eli yakasında öfkeyle ona baktı.

"Bana bak lan o gözlerini tek tek oyar eline veririm. Benim olduğum yerde yanımda olan kadına bakmayacaksın duydun mu beni?" Atlas öfkeyle bağırırken diğer adam hızla Atlas'ı uzaklaştırdı.

"Atlas o bilmiyor kusura bakma."

"Öğret o zaman ben öğretirsem belasını sikerek öğretirim."

"Yanında ka-" Sustu neden devam etmediğini anlamamıştım.

"Kusura bakma bilmiyordum." Odadan hızla ayrılırken bana baktı. Bu yanıma gel demekti. Atlas öfkeyle sakinleşmeye çalışırken kimse görmeden hızla odadan ayrıldım. Koridorun sonunda beklerken yanına ilerledim. Kolumdan tutup beni köşeye sıkıştırdı.

"Sen benden kaçıp bu adama mı geldin?"

"Bırak beni seni istemiyorum."

"Ona gerçekleri anlatmamı ister misin?"

"Sakın bunu aklından bile geçirme."

"Bekle ve çok yakında olacakları izle." Yanımdan hızla ayrılıp evden çıktı. Kendimi toplayıp odaya girdim. Atlas dışında kimsenin olmadığını görünce şaşkınlıkla ona baktım.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin