31. Bölüm

16.7K 513 219
                  

Sezon Finaline son 4 bölüm💗


Atlas öfkeyle kolumu sıkıca tutup arabaya sürükledi. Alkolün etkisiyle ona engel olamamıştım. Başım dönüyor midem bulanıyordu.

"Midem bulanıyor." Atlas bana döndüğünde kendimi tutamayıp yere kustum. İçimdeki herşeyi çıkarırken Atlas hemen saçlarımı tuttu. İğrenmesini beklerken bana yaklaşıp cebinden çıkardığı peçete ile yüzümü sildi.

"Bulanır tabi. Sen hayatında kaç kez içki içtin?" Sinirle ve birazda alayla yüzüme baktı. Parmaklarımı kaldırıp iki yapmaya çalıştım. Sanki dünya etrafımda dönüyordu.

"Senin sayende içiyorum kocacım." Atlas elimi tutup çenemi sıkarak kendisine çekti.

"Dua et. Yaralıyım yoksa aklına bile gelmeyecek şeyler bu gece yaşardın." Arabanın kapısını açıp beni içeri soktu.

"ATLAS!" Biri bağırdığında bakışlarımı Atlas'a çevirdim. Kapıyı kapatıp uzaklaştı. Merakla kapıyı açıp dışarı çıktım. Serkan öfkeyle Atlas'a yaklaştı.

"Sen yaptın. Mekanın içinde benim olduğumu biliyordun." Serkan belinden çıkardığı silahı Atlas'a doğrulttu. Atlas sakin bir şekilde hiç tepki vermiyordu. Korumalar hemen Atlas'ın çevresini sardı. Korkuyla ona yaklaşacakken korumalardan biri beni tuttu.

"Ben komadayken benim karımla gizli iş yaptın. Bende bugün o mekanı senin başına yıkıyorum." Atlas sert sesiyle konuşurken bana öfkeyle baktı. Şaşkınlıkla bakakaldım. Bunları nerden biliyordu? Serkan bakışlarını bana çevirdi.

"Karın senden daha iyi olunca bu fırsatı kaçırmak istemedim. Bu işin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyorum Atlas. Benimle sakın kaşık atma." Atlas sinirle gülmeye başladığında ona gerginlikle baktım. Kesinlikle normal görünmüyordu. Serkan'ın yakasına yapıştığında korkuyla bir adım attım. Korumalar beni tutarken herkes uzaktan olanları izliyordu.

"Bir daha seni karımın etrafında görürsem. Yemin olsun ki seni öldürüp cesedini süs niyetine sokaklarda gezdiririm." Duyduklarım ile içim ürpermişti. Atlas Serkan'ın yakasını bırakıp bana doğru yaklaştı. Kolumu tutup bana öfkeyle baktı.

"Sabrımı zorluyorsun Efsan. Canını yakarım benimle sakın oyun oynama."

"Bırak gelmeyeceğim." Kolumu ondan sertçe çekip yüzüne baktım.

"Artık senden korkuyorum Atlas. Öfken beni korkutuyor. Senin hayatın sadece ölümden ibaret." Atlas sinirle benden uzaklaşıp yüzünü ellerinin arasına alarak öfkeyle gülmeye başladı.

"Arabaya bin." Atlas sakin olmaya çalışarak arabaya binmemi işaret etti.

"Efsan." Serkan bana yaklaşacakken korumalar önünü kesti.

"Sana son kez söylüyorum. Arabaya bin."

"Binmeyeceğim." Atlas bana yaklaşıp bileğimden sıkıca tuttu.

"Bırak kolumu." Ondan uzaklaşmaya çalışacakken beni hızla arabaya bindirdi. İnmeye çalışacakken kolunu koltuğa koyup üzerime eğildi.

"Sana taviz verdikçe beni delirtiyorsun. Ve benim sana olan sabrım azalmaya başladı." Susup bakışlarımı ondan çektim. Derin bir nefes aldı. Benden uzaklaşıp sertçe kapıyı kapattı. Onu sessizce izledim. Sinirle korumalara bir şey söyleyip sürücü koltuğunun kapısını açıp içeri girdi.

TAKINTI Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin