İğrenç

5.4K 474 34
                  

Jungkook

Dün gece babam eve sarhoş gelmiş ve beni dövmüştü. Hiçbir zaman yüzümü yaralamamasına rağmen bu sefer yüzüme de vurmuştu ve elmacık kemiğimde morluk ve yara vardı. Ayrıca dudağım patlamış ve kaşımdan dün gece kanlar akmıştı.

Dün gece az kalsın izimi görecek diye çok korkmuştum. Görselerdi adımı orospuya çıkarır ve beni evden atardı. Zaten bunu bekliyor gibilerdi. En küçük hatamda bile göz ardı etmeden beni azarlıyor hatta dövüyordu.

Yüzüme kapatıcı sürebilirdim ama sürebileceğim herhangi bir kapatıcım yoktu. Başıma şapka geçirmiş ve maske takmıştım. Bu şekilde görünmesini engelleyebilirdim.

Okulun kapısından içeriye girdiğimde bakışlar bana dönmüştü.

"O çirkin yüzünü sakladığın iyi olmuş sürtük!"

Herkes bunu söyleyen kişiyle birlikte gülmüştü. Bana doğru yaklaşan biri olduğunu farkettim. Jimin hızla yanıma geliyordu.

"Günaydın Kookie~ Neden maske takıyorsun? Hasta mısın? Yoksa bir sorun mu var? O Delta birşey mi dedi? Kookie cevap versene." diye heyecanla ve merakla bu soruların hepsini birden sıraladı. Biraz da korkmuş görünüyordu.

"İyiyim Jimin. Ama sana söylemem gereken birşey var. Hadi gel uzaklaşalım." dedim çevreme bakarak. O da etrafa baktı ve boş yer olmadığını farkedince okulun arka kısmına gittik.

"Hadi Kook, söyle lütfen."

Derince bir nefes aldım, şapkayı ve maskeyi açtım. Bir anda ağzından şaşkın ve korkmuş bir nida çıktı.

"Kook bunu sana kim yaptı? Delta mı yoksa? Yoksa o zorbalardan biri mi?"

"Babam yaptı." dedim ama sesim titriyordu ve fısıltı gibi çıkmıştı. "Nasıl yani? Baban seni dövüyor mu?" diye sordu. Başımı sallamakla yetindim.

"Jungkook, neden peki?"

"Çünkü ben onun için bi' yüz karasıyım. Normalde her hatamda beni azarlar veya döver ama bu sefer ben bir hata yapmamıştım. Eve sarhoş geldi ve dövdü beni."

"Bu bahsettiğin hatalar ne gibi hatalarmış?"

"Mesela hergün 500 sorudan fazla soru çözmem gerek ayrıca okul birinciliğinden düşmemeliyim ve okul bittikten sonra en fazla 30 dakika içinde eve varmış olmalıyım."

"Her hafta sonu dershaneye gitmeliyim ve girdiğim denemelerden yüksek puanlar almalıyım. Hata yapmamam gerek."

"Jungkook, sen nasıl yaşıyorsun böyle? Hem okulda zorbalanıyorsun üstüne birde evde fiziksel ve psikolojik şiddet görüyorsun."

"Ben artık acı çekmiyorum Jimin, alıştım diyebilirim. Ama suç bendeymiş, eğer cinsiyetsiz doğmasaydım soru yoktu."

"İyi de cinsiyetsiz doğmadın ki?"

"Ama şimdi de Vita'yım ve hatta eşinin istemediği bir kurdum. Ben iğrenç bir insan olmalıyım."

"İğrenç değilsin. İnsanlar iğrenç."

Gözümden yaşlar akıyordu ama sorun değildi. Zaten olan çirkinliğime daha fazla çirkinlik katamazdım herhalde.

Jimin kapatıcısı olduğunu ve istersem kapatabileceğini söyledi. Dediğini yaptık ve artık morluklar görünmüyordu. Sadece dudağımdaki yara görünüyordu.

Sınıfa girdiğimizde birden herkes bize bakmıştı. Bakışlardan rahatsız olmuştum. Jimin beni sırtımdan destekleyerek sırama götürdü. Çünkü birazda tıpallıyordum.

Sıraya oturduğunda arkamda hissettiğim bakışların kime ait olduğunu tahmin etmek hiçte zor değildi. Muhtemelen Taehyung benden iğrenmişti. Yüzümdeki kapatıcı ile daha tuhaf duruyordum. Dudağımdaki yara da buna ekti.

Arkamı dönemiştim. Dersin bitişine kadar beklemiştim ve ders bittiği gibi Jimin beni kolumdan tutup sınıftan çıkarmıştı hızla.

Bahçede dolaşırken muhtemelen Taehyung'un gönderdiği Seokjin ve Hoseok ile karşılaştık. Olanları anlatmamı ve ona söylemeyeceklerine dair söz vermişlerdi.

&

Nise🦋💙

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin