(Son)umuz Böyle mi Olacaktı? (Bölüm 1)

590 58 41
                  

FİNAL

Yıllar sonrası... Taehyung ve Jungkook 22 yaşında. Aradan geçen 5 yıl onlardan bir şey çalmadı, en çok da sevgilerinden. Gittikçe büyüdü. Aynı ruhları gibi.

Jungkook'un kaleminden (Bir yazıdır.)

Ben Jeon Jungkook, ya da Jeongguk. Nasıl söylemek isterseniz söyleyebilirsiniz. Yine aynı ben. İzleri olan, gülümsemesi olan ben.

Ay çok zor yazması... Ya bu kız nasıl yazdı 55 bölüm+Teşekkürü? Bu ne ya? Sonumuz böyle mi olacaktı?

Hayatımın dönüm noktası... 17 yaşım. Yıllarca cinsiyetsiz olarak bildiğim kendimin Vita olduğunu öğrendiğim dönem. Taehyung... Biricik delta'm. Yüreğimi ilk başlarda cam kırıkları ile dolduran sevgilim. Tek tek çıkarttı her bir parçayı ama. Belki iz kaldı ama sorun değil. İzler insanı insan yapan değil midir ki zaten?

Yaşadıklarımı hepsini birilerine anlattığında "Bunları nasıl kabul edersin?", "Gerçekten onca kötülüğüne rağmen sevdin mi onu?" diyen insanlara karşı hep aynı cevabı verdim: "O Taehyung değildi."

Benim Taehyung'um güzeldi, masumdu, sessizdi, sevgiliydi... Suçsuzdu, yaşadığı hiçbir şeyde suçu yoktu. Bir an bile yaşadıkları için onda suç bulmadım. Aynı onun gibi.

Bilmem farkettiniz mi ama, Taehyung hiç dayak yedim, zorbalandım veya sevilmedim diye beni suçlamadı. Beni suçladığı şeyler hep benden bağımsız şeylerdi. Çünkü beni hiç suçlu göremiyordu. Bana böyle söylemişti. O sorduğumda: "Ben sende hiç hata bulamadım, bu yüzden hep seni uydurma şeylerle suçladım." demişti.

Şimdilerde Taehyung'la bir bebek bekliyoruz. İsmini ne koyacağımıza henüz karar veremedik. Bir kız Gama'mız olacakmış. Çok ironik bir durum ama, Jimin ve Yoongi'nin geçen ay bir bebekleri oldu ve Sigma'ydı. Ruh eşleri... Ama o ikisinden beklenirdi. Bir baskın alfa ve bir çekinik omeganın çocuğunun özel tür olmasını beklemek saçma olmaz, onlarda özel.

Jimin benimle uğraşıyor resmen. Üniversitede herkese önce Busan'da doğanın kendisini olduğunu söylüyordu. Şimdi ise benden önce özel tür doğuran kendisi olduğu için benimle uğraşıyor. Umarım küçük Jineul, Jimin'e benzememiştir bu konuda. Çünkü benim minik Gama'm benim kadar alıgan olacak gibi duruyor. Kurduyla konuşurken bile bize çekingen.

Üniversite... Hazır konusu geçmişken söyleyeyim; Resim bölümü okudum. Okulu birincilikle tamamlama ve sınavdan yüksek bir not almama rağmen babamın beni zorla gönndereceği mimarlık bölümünü yazmadım. Resimdi hayalim, gizli hayalim.

Jimin, konservatuar okudu. Dans ve müzik seviyordu. Bu onun için uygun olan yerdi. Yoongi ve Yoonha, her ne kadar uykuya meraklı olsalar da iktisat okuyup aile şirketinin başına geçmeyi kabul ettiler. Bu arada Seokjin aşçılık okudu. Hoseok, Jimin'le kavga etmesine rağmen konservatuar okudu. Birlikte gittikleri için sürekli kavga ettiler ama olsun, güzeldi... Herhalde. Namjoon doktor oldu. Abimin hastanesinde stajda ve gerçekten kök söktürüyorlar diyebilirim. Abimin bölümünden değil, genel cerrahiden. Bizi kalbimizi sökmekle tehtid ediyor. Bazen bizimkilerle "Size beyin nakli yapmam lazım." diye şakalaşıyor. (Bir kere dayak yedi Taehyung'tan.)

Bu kadarlıktı. Ben fazla yazamam. Aklıma gelen şeyleri yazdım. Zaten Nise yazarım özel bölüm atar, buraları anlatır size.

Söylemek isterim bunu. Artık aydınlığa erişdim ben. Hep karanlıklarda yürürken aydınlığı buldum. Kimse beni istememişti çünkü cinsiyetsizdim. Ama sevildim. Aydınlığa erişmemin tek sebebi buydu: Sevilmem.

SON

İlk paragraf: Hiç aydınlığa erişmedim ben. Hep karanlıklarda yürüdüm. Kimse beni istemedi çünkü cinsiyetsizdim. Tek sebebi buydu.

Son verdik ama özel bölümler gelecek. Yarın size teşekkürümü sunacağım 🧚🏻‍♀️

 Yarın size teşekkürümü sunacağım 🧚🏻‍♀️

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Sağ ol ya... ŞDBEŞDFLSNDLDNELDN

Nise💙🦋

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin