Resim Sınıfının En Güzel Tablosu

672 90 83
                  

Taehyung

Resim sınıfına girdiğimde camın kenarında duran sandalyede bacaklarını karnına çekmiş kendine sarılan çocuğu gördüğümde geçmiş geldi aklıma...

3,5 sene önce, lisenin ilk yılı.

Okulun çıkış saatini geçmişti. Herkes ya çalışma odalarında ya da kütüphanede ders çalışıyordu. Hiç ilgimi çekmiyordu bu konu. Notlarım zaten iyiydi.

Resim sınıfının önünden geçerken sınıfta birinin olduğunu farkettim.

Siyah uzun saçlı, saçları önünü kapatmış bir çocuk. Omega gibi görünüyordu aslında. Bir şövalenin önüne oturmuş tuvaline çizim yapıyordu. Ben onu izlerken bir anda odanın içinden bir iç çekme sesi yükseldi. Ağlıyordu sanırım. Üzgün feromonlarını hissetmiyordum ama.

İçeriye girip sebebini sormak istemiştim. Bir anda tuvalin önünde olan eli saçlarının ön kısmına daldı saçlarını tarafı parmaklarıyla. Gözleri ortaya çıkmıştı. Çok güzeldi. Anlatamazdım.

Bir hafta sonra

Her gün gelip gitmeme rağmen görmüyordum onu, sınava girdim ve çizim yaptığı tuvalin yanına geçtim. İki sarılan insan resmi çizilmişti tuvale.

2,5 yıl önce, lisenin 2. yılı.

O resim sınıfında gördüğüm çocuğun cinsiyetsiz olduğunu öğrendim. Ona zorbalık yapmamı filan istemişlerdi. Yapamazdım.

1,5 yıl önce, lisenin 3. yılı.

Onu sadece zorbalığa uğrarken görüyorum. Eğer bir şey dersem insanlar düşündükleri gibi olmadığımı anlarlar. En iyisi işi ona bırakmak.

6 ay kadar önce.

Bu sefer benimle çarpıştı. Onu tanımak için bir sebep olabilir bu.

Günümüz

İçerde ağlayan Jungkook'un sesini duymuştum. Bir hışımla kapıyı açtım. Hemen kapadım. Öğlen arasında kimsecikler olmazdı burada zaten.

Yanına gittim ve önünde diz çöküp etrafına sardığı kollarını çekip ellerimi ellerine sardım.

"Yıldızım, bak bana hadi. Çok mu korktun? Canını mı yaktı o it, ha?" Jungkook'tan cevap gelmemiş aksine daha da kendine çekmişti bacaklarını. Üzgün feromonlarını her yerde hissediyordum.

"Yıldızım, bak çok korkuyorum. Çok mu yaktı canını? Söyle, söyle gerekeni yapayım. Lütfen, lütfen konuş bir kelime olsun. Duyduğum iç çekme sesin değil, sakin nefeslerinin sesi olsun. Lütfen, ahterim." Jungkook sesli ağlamaya başlamıştı. Bir yandan öksürüyor, bir yandan ağlıyordu. Bacaklarını önüme indirmişti. Yüüznü görüyordum ama gözleri kucağındaydı.

"T-taehyung... Ge-gerçekten ben isteyerek yapmadım. Senin ya-yanına geliyordum. Bi'-bi' anda-" Ayağa kalkıp ona sarıldığımda cümlesini kesmiştim.

"Biliyorum, biliyorum Jungkook. Sen istemedin, biliyorum. N'olur kendini suçlama." Ayağa kalkan bu sefer o olmuştu. Az önce oturduğu yere oturmuş ve onu kucağıma çekmiştim. Bir süre daha ağlamıştı. "Şu sınıftaki en güzel tablo sensin yıldızım, parlıyorsun resmen." Benim onu yargılanacağımdan korkmuştu. Onu yargılamaya hakkım yoktu benim. Sakinleşen nefesleriyle uyuduğunu anladım.

Zilin çalmasına 15 dakika kadar kalmıştı ki resim sınıfının kapısı açıldı. İçeriye Namjoon girmişti. Namjoon bağırarak konuşmuştu:

"Ulan piç! Elalemi dövmüşsün yine..." diye lafını devam ettirecekti ki kucağındaki Jungkook'u ve ona yaptığım sus işaretini görmüştü. Ağzını oynatarak sustum demişti.

Bu sefer kapı daha da hızlı açılmıştı.

"Kimmiş benim Kookie'mi duvara yaslayan orospunun fırlattığı!? Hangi piç pezeve-" Jimin bağırarak sınıfa girdiğinde Jungkook mırıldanıp gözünü açmıştı. İşte o an elimi alıp suratıma yapıştırmıştım gerçekten. Jimin yaptığının farkına varınca hızla yanımıza gelmiş ve Jungkook'tan özür dilemeye başlamıştı.

"Ayy! Kurabiyem vallahi isteyerek olmadı, ben sana bir şey oldu diye korktum. O yüzden yükseldim, valla bak-"

"Sorun değil, Jimin." dedi ve kollarını boynuma doladı. Kulağıma yaklaşıp "Eve gidelim, lütfen." dedi.

...

Hepimiz Vita'mız
Vita'mız Delta için
💋

Jimile 🧕🏻
Sürtükler
Olay var
Bizim aşkolitamız çikilotamızı
Duvara dayamışlar
Irzına girmeye kalkmışlar

Jinnie~
NEYYYYĞĞĞĞ
HANGİ ANNESİNDEN EMDİĞİ SÜTÜ SİKİNDEN GETİRDİĞİM BEYİNSİZ AMİP HÜCRESİ YAPMIŞ BUNU
?????????????

Hoşik 🌸
WHAT THE FUCK AMK
KİMMİŞ O BEYİN YERİNE GÖTÜNÜ KULLANAN MALDARMA

Kookie'm 🍪
Ya bakın
Çokta abartılacak bir şey olmadı
Şimdi şöyle
Hemen özet geçiyorum
Kısaca anlatıyorum
Yazıyor...

Bi' 96 mesaj sonra...

Öyle oldu işte
3 kişi tarafından görüldü

Jimile 🧕🏻
Kısa.
Öz.
Net.

Jinnie~
Aynı senin gibi işte
Kısa.
Öz.
Net.

Jimile 🧕🏻
Komik mi lan

Nise yazarımmm
Günah la

Hoşik 🌸
Dedi ve kendinden 10 santim kısa diye arkadaşını kısa olan diye kaydetti

Nise yazarımmm
Yalniz cınım
Ben oni değuştureli çok oliyi

Jimile 🧕🏻
4 gün filan

Nise yazarımmm
Sus.
Allah'ın Gök Tengricisi

Jimile 🧕🏻
Yeter lan YETER

&

Finale bu kadar yaklaşmak kalbimi ağrıtıyor... Ya da kalp krizi geçiriyorum 🌝👍🏻

Her neyse artık bir şekil geleceğiz o sona. O değilde, siz nasıl dayandınız bu kadar bölüm bu fice? Ben olsam çoktan siktir olup gitmiştim ŞJDLEBDŞJLDNDLJXLD

Nise💙🦋

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin