☆ Teşekkür ve Son Konuşma ☆

475 36 93
                  

•REKLAMLAR•

Bu fici bitirip ciğer sökecek bir fic arıyorsanız sizi Ünzile'ye davet ediyorum. Aynı zamanda burada komediden ararsanız drama club'a davetlisiniz. Her ikisi de Taekook'dur.
(drama club da bir minik ciğerini çürütebilir bi' konuda.)

Öncelikle buraya bir yeni paragraf düşelim: Eğer böyle cinayeti minayetli, enemies to love arıyorsanız ve seke arıyorsanız buyurun themis'e...

(Bu yazı ficin 25. bölümünden sonra yazılmaya başlandı.)

Bismillahirrahmanirrahim, sağ elle...

(NASIL ŞOK ETTİM SİZİ HABER VERMEDEN FİNAL VEREREK NİHAHAHAHA şzndşdnldndldnd)

Öncelikle, teşekkür ederim. Ayrıca özür de dilerim.

OKUMAYACAK ARKADAŞLAR BARİ BAŞINDA 🦋 OLAN YERE GİTSİN Bİ'!

Sizi belki ağlattım, belki size hatırlamak istemeyeceğiniz şeyleri hatırlattığim için özür dilerim.

Ve teşekkür ederim; ÇÜNKÜ 54 BÖLÜM BU EZİYET GİBİ FİCE DAYANDIYSANIZ, TEBRİKLER 🏆 (Özel bölümler de olacak, bitmedi eziyetiniz 🙃)

Ben ileriki bölümlerdeyken yeni başlayanlara yorumlarda küçük küçük spoiler vermiştim hep, muhtemelen kimse anlamamıştı... (Ben derdini açıklama kıtlığı olan birisiyim.) Mesela 30 küsürüncü bölüm yayınlanırken daha ilk bölümlerde olup Taehyung'a sövenlere küçük spoiler vermiştim, SÖVMEYİN FAZLA DİYE.

Eğer fici okuyup bir nebze olsun yüzünüzde gerçek bir gülümseme oluşmasını sağladıysam çok mutlu olurummm🧚🏻‍♀️

Tek tek karakterler hakkındaki duygularımdan bahsetmek istiyorum öncelikle. (İsteyenler burayı atlasınlar, ☆ koyuyorum başa ve sona.)

Taehyung; yazarken oldukça fazla duygu değişimine uğradığım bir karakter. Kendisini çocuğum gibi görüyorum. Onu küçük bir çocuk gibi yazarken ağlıyordum resmen. İlk başladığımda söve söve yazdığım ama ortalara doğru gidişatın getirisiyle ağladığım bir karakter. Yeri geldi sövdük, yeri geldi siz söverken benim acı çektiğim bir karakter kendisi. Çok zor bir karakter. Benden çok az şey alan birisi... Bu bir yalan aslında.

Çocuksu olan Taehyung hakkında:
(Aşağıdan yukarıya olacak şekilde okuyun lütfen.)

Jungkook; resmen arkasında gizlendiğim kişi

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Jungkook; resmen arkasında gizlendiğim kişi. Birçok acımı kendisinde yazdığım kişi. Zorbalık, dışlanma, çirkin görülme... Ve dahası. Yazarken içimi yakan bir karakter. Birçok özelliği benimle bir. Beni yansıttığın için teşekkür ederim güzel karakterim 🧚🏻‍♀️

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin