Uyku

3.1K 318 62
                  

Jungkook

Taehyung'un sınırlarını zorlamaya çalışıyordum. Bunu kendi sınırlarını zorlayarak yapıyordum ama.

Bu sefer gece Taehyung'un yanına gidecek ve ona kâbus gördüğümü söyleyecektim. Uyku hâliyle olan davranışlarında bir değişiklik var mı yok mu bunu da görecektim.

Saat gece 2'ydi. Şimdi gidebilirdim işte. Hoseok onu daha da zorlamak için yanında üst pijamamı çıkarmamı söylemişti. Biraz mızmızlansamda kabuk etmiştim.

Şimdi derin derin nefesler alarak yavaş yavaş yanına gidiyordum. Heyecanlandığımdan hafif hafif terlemiştim. Şimdi gerçekten kâbus görmüş gibiydim.

Kapısına vardığımda derince nefes almış ve kapıyı tıklatmıştım. İçerden ses gelmeyince kapıyı yavaşça açmış ve içeri girmiştim. Açılan kapının sesiyle uyanmış olsa gerek, Taehyung bu tarafa dönmüştü. Evet, şuan gerçekten ha siktir. Çünkü onun üstünde tişört yoktu.

"Jungkook? Bi' sorun mu vardı?" Eğer bu numaradansa çok iyi oynuyor.

"Şey, ben... Kâbus gördüm." Ellerimi önümde kavuşturmuş ve yere eğmiştim başımı. Yataktan kalkmış ve bana doğru gelmeye başlamıştı. Yalan söylediğim için iğrenç hissediyordum, gözlerim dolu doluydu. Alt dudağımı dişledim.

Yanıma geldi ve bir anda sarıldı. Sırtımı sıvazlamaya başladı. Ellerim boşta kalmıştı. Kolarımı beline sardım. Ellerinden biri saçlarıma çıktı ve saçlarımın arasına soktu parmaklarını. Burnunu saldırdı iyice. Kokunu daha derin çekmek istercesine davranıyordu.

"Sorun değil." Şimdi gerçekten ağlamaya başlamıştım. Aklıma çocukluğum gelmişti. Küçükken korkup babam ve anneme söylediğimde babam kalkıp yüzüme tokat atmıştı. Böyle gereksiz şeyler için gelmemi söylemişti. Daha da küçükken kâbus görüp altıma yaptığım için dayak yemiştim.

"Şşş... Sorun değil. Geçti." Sürekli bunları söylüyor ve saçlarımı okşuyordu. Hayatımda ilk defa bu duyguyu hissettim. Abim dışında biri ilk defa bana böyle davranıyordu.

Geri çekildi ve elleriyle yüzümğ kavradı. Gözlerimden akan yaşları silip ellerini yüzümden çekti. Eli elimi buldu.

"Hadi, gel birlikte yatalım." Tam götürecekken elimi çektim.

"Gerçekten çok sıcakladım. Üstümü çıkarsam sorun olur mu?" Sorun etmeyecekti, biliyordum. Bilerek soruyordum. Önce şaşkınca suratıma baktı ve sonrasında başını sallayıp yatağa yöneldi. Yatağa girdikten sonra arkamı döndüm ve üzerimdeki tişörtü çıkardım ve arkamı döndüm. Pencerenin ışığı tam olarak odayı kaplıyordu. Hayranlıkla yüzüme baktı.

Yatağa yürüdüm ve dümdüz yatıp derince bir nefes aldım. Taehyung doğruca yüzüme bakıyordu. Yan yatıyordu.

Kafamı çevirdim ve göz göze geldik. Gözlerimin içine bakmaya başladı. Başımı çevirdim.

"Şöyle bakma lütfen. Utanıyorum." dedim. Hafifçe gülümsedi. Kafasını kulağıma yaklaştırdı ve derin çıkan sesiyle konuştu.

"Ama geçen gün parmaklarım senin içindeyken utanmıyordun. Yanlış anlama, bende çok zevk aldım." Dediği şeyler daha çok utanmama neden oldu. Ona sırtımı döndüm. Kıkırdadı.

Ellerini beline sardı ve beni kendine çekti.

"Böyle uyuyalım. Kokun mayışmama neden oluyo'."

Burnunu ense kısmına dayadı ve kirpiklerinin hareketini tenimde hissettim.

Gözlerimi kapattım ve uykuya dalmaya çalıştım. Dudakları ensemde hareket etmeye başladı.

"Normalde asla uyuyamıyorum, Jungkook. Hiç düzgün bir uykum olmadı şu âna kadar. Ama şuan çok uykum var."

...

Taehyung

İlk defa rahat bir uyku çekmiştim. Uyandığımda Jungkook'u üstüme çekmişim ve şuan göğsümde uyuyordu. Başımı eğdiğinde saçlarına dudaklarımı bastırdım. Üstünde tişört yoktu ve bembeyaz teni gözlerimin önündeydi.

Onu gıcık etmeye çalışmayacağım tabii ki... Hayır, yapıca'm.

Az önce saçlarını öptüğüm dudaklarımı bu sefer şakağına getirdim ve izini öptüm. Yavaş yavaş yanağına indiğimde yanağındaki yara izine denk gelmişti dudaklarım. Bu iz bile mükemmel duruyordu yüzünde. Mükemmel olmayan tek birşeyi yoktu ki. Benim kusurlarım onunkikerin aksine kötü duruyordu. Bir gözümün tek, bir gözümün çift gözkapağı vardı. Yüzümde benler vardı; onun da beni vardı ama mükemmeldi, benimkilerin aksine.

Çene hattı üzerinde dudaklarımı gezdirmeye devam ettim. Yavaş yavaş mırıldanmalara başladı. Dudaklarım omuzlarından göğsüne inerken gözlerini hafif hafif açtı ve başını eğip gözlerime baktı. Gözleri bana döndüğünde bende ona döndüm.

Beni görünce gözlerini bir anda büyüttü ve bağırdı.

"TAEHYUNG N'APIYORSUN ÜSTÜMDE!? SAPIK MISIN!?"

&

Uyuyakalmışım :D

SPOİ ZAMANIIIIIII!!!

Şu spoi verme olayını seviyorsunuzdur umarım; ben şahsen sizin spoiler hakkında teoriler yapmanızı çok seviyorum çünkü❣️

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Şu spoi verme olayını seviyorsunuzdur umarım; ben şahsen sizin spoiler hakkında teoriler yapmanızı çok seviyorum çünkü❣️

Az önce ileriki bölümlerden biriyle alakalı edit yaptım. Yaparken beni bitirdi resmen. TikTok'tan daha bölümü atmadan yayınlayalım mı?

İleriki bölümlerden birini yazarken ağladım. Pek güzel şeyler beklemiyor sizi.

 Pek güzel şeyler beklemiyor sizi

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

WAR IS OVER

Oy sınırı: 75

Nise🦋💙

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin