(Son) Kez... (Bölüm 2)

474 54 19
                  

Jungkook'un kaleminden olan yazıyı okumayanlar olabilir. Bi' kontrol edin.

FİNAL

Taehyung'un kaleminden (Bir yazıdır.)

Asla bu yazıyı yazmam adına tehtid edilmedim (Edildim.).

Ben buraya size neler olduğunu anlatmaya filan gelmedim öncelikle. Ama güzel eşim hamile. Kesin kendi yazısında bahsetmiştir. Minik bir Gama'mız olacak. Yoongi haydutunun Sigma doğan çocuğuyla ruh eşiler. Ama ben çocuğumu ellere vermeye kıyamam ki...

Her neyse, ben aslında buraya teşekkür etmek için geldim demeliyim. Güzel eşim, Jungkook'um, yıldızım, yıldız çizenim... Hayatımı değiştirdin benim. Sen olmasan ben hâlâ onun baskısında olurdum muhtemelen. Tüm gücümün kaynağı sensin. Sen olmasan solarım. Tek bir kere açan çiçeğim solar yiter.

17 yaşımda biri hayat girecek ve seni değiştirecek deseler "Saçmalama!" der ve konuyu kapattırırdım kesinlikle. Çünkü hiç düşünmüyordum bunu. Hayatımın en büyük şanssızlığını ta doğarken yaşamıştım ben. Kötü bir babam olmuştu. Baba demeye bin şahit gerçekten. Hayatımı mahvetti. Kendisini öldürttüm ama bunun acısını benden çoktan çıkarmıştı o. Hayatımı aldı. Gittiği yerde hayatımı sakladı. Kâbuslarım oldu.

Sonra o çıka geldi. Kaybolmuş hayatımı bulup avuçlarında uzattı bana. Ben o avuçları ittim başta. Yaptığım farkında değildim ama. Sonra ayıkınca gördüm yüzünü. Bana getirene bağlandım.

17 yaşım, hayatımın en berbat dönemi... O bana dokunduğunda bile bu kadar iğrenmemiştim kendimden. Nefret ettim her bir zerremden.

Tek teşekkür sana ve bizi bağlayan kişiye.

SON

TAMAM BU SEFER GERÇEKTEN BİTTİ.

İzninizle ben ağlamaya gidiyorum, bu ne ya 😭

Nise💙🦋

already, i'm hurt.Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin