148 10 0

A doua zi ,îmi încep ziua la fel ca de fiecare data,de data asta mă gândisem să plec de la mare și să merg acasă să mă relaxez puțin până îmi voi începe cursurile . Însă nu puteam să plec datorita faptului că Dl Hagi nu era în țară se întorsese înapoi în Belgia voia să fie alături de fiul lui la cel de-al doilea meci al său la Genk ,la început voiam să mă duc și eu ,dar am zis că după cele întâmplate să imi limpezesc gândurile . Îmi era frică să nu mă cert din nou cu el... Lucrez și azi bineînțeles,cobor jos la bar ,iar acolo dau de un băiat,care mă întreabă ce fac ? Nu îl cunoșteam ... I-am răspuns: lucrez ,ne cunoaștem?
- La revedere
Nu voiam să vorbească cu el , de-asta am și plecat ,in momentul ăla nu prea voiam să vorbesc cu nimeni  ,nu știu ce se întâmplă cu mine....
După ce termin munca de la bar urc in camera mea îmi fac un dus ,mă pun in pat și intru să văd meciul live ... La prima repriză nu prea m-am uitat, eram sigură că nu îl va băga în prima repriză nu eram sigură dacă îl va băga și în a doua  . Eram conduși cu 1-0 de către Korftijk după am egalat cu 1-1 in minutul 50. Iar Ianis a fost introdus pe teren în minutul 74 al partidei  când scorul era 1-1. Două minute mai târziu, la prima atingere de balon, a dat gol in minutul 76 .
Eram așa fericită și mândră de el ,am văzut o bucuria foarte mare în ochii lui în momentul când echipa la felicitat . Eram foarte dezamăgită de mine fiindcă nu m-am dus și eu ,dar poate așa a fost să fie . După terminarea meciului , i-am dat un mesaj :
" Felicitări,sunt mândră de tine ,îmi pare rău fiindcă nu am venit , promit că o să mă revanșez ! Ești minunat!"
După ce i-am trimis acest mesaj mă pun in pat si adorm ...