Final -Mutlu Sonlara-

1K 104 68
                  

Merhaba.. Çok severek yazdığım bu kurgumu bazı zamanlar az okunduğu için kaldırmak istesemde yapamadım. Ve sonunda finale geldik. Son ricam finale güzel yorumlarınızı bırakmanız. Diğer ficlerimde görüşmeye devam edelim. Sizi seviyorum💜

..

Taehyung

Ben Kim Krallığı'nın genç Kral'ı Kim Taehyung.

Babamın ölümüyle devraldığım tacı kendi elleriyle amcam Kim Namjoon'a  teslim eden, aşkı uğruna herşeyinden vazgeçen aciz bir insanım.

Güçten daha çok sanata ve insana değer veren, resim çizmek ve kitap okumaktan hoşlanan, baharı ve çiçekleri seven kendine has, kendiyle barışık Kim Taehyung...

Aşkı hiç tatmamıştım ta ki onu tanıyana dek böyle bir duygudan bi haber yaşıyordum. Jeon Hanedanlığı'nın Prens' i Jeon Jungkook.. Ah benim biricik düşmanım.

Onunla tam olarak siyah ve beyaz gibiydik. Ya da gece ve gündüz... Zıt kutuplar ve birbirini çeken mıktanısın iki kutbu, ying ve yang gibi öyle işte...

Ve en önemlisi o bir vampirdi..

Ve şimdi geriye doğru anılarıma yolculuk yaptığımda birbirimize kavuşmak için çok fazla acı çektiğimizi görüyorum. Acıyla olgunlaşan aşkımız, sabırla ve doyumsuz bir arzuyla harmanlanarak  sonunda bizi birbirimize karıştırıp ayrılmaz sonsuz bir beraberliğe kavuşmamızı sağlamıştı.

Pembe fular, yasaklı roman, tablo, mektuplar... Aşkın başlangıcıydı..

Vampir kimliğini ifşa etmesi, tutsaklık, kahin, unutuluşlar, vazgeçişler... Kaderin bize oyunlarıydı..

Tacımdan vazgeçişim, özlemim, hastalık ve ölüm... Vampir zehriyle değişen bedenim..

Sevgilimin kollarında, onun sayesinde yeniden doğmuştum. Artık bende onun gibiydim. Eşitlenmiştik, ne bir eksik ne bir fazla.. Kaderimiz aynıydı, onu biz şekillendirdik ve yolumuzu biz seçtik. Artık sıfırdan başlama vaktiydi. Çıktığımız yolda heybemizde aşktan başka bir şey yoktu. Eh o da bize yeterdi...

...

Ormanın, dağların içinden ne kadar süre boyunca yürüdüğümüzü bilmediğim yaşayacağımız bir yer arıyorduk

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Ormanın, dağların içinden ne kadar süre boyunca yürüdüğümüzü bilmediğim yaşayacağımız bir yer arıyorduk...

"Geldik sevgilim."

"Neresi?" diye sordum merakla. Ardından Jungkook'un gösterdiği sisli dağların arasında yanan ışıkları gördüm. Orası Jungkook'un anlattığına göre vampirlerin ve cadıların beraber yaşadığı bir köydü. Orada kendimiz için bir hayat kurabilirdik korkmadan, saklanmadan.

Küçük bir tepeyi daha aştığımızda gösterdiği yere varmıştık. Sürgün edilen ve ölmemek için kaçan cadıların ve vampirlerin iç içe olduğu o köy küçük evlerden oluşuyordu. Gece vakti olmasına rağmen bizi farkettiklerini hissediyordum. Onlardan biri olduğum için korkmuyordum. Üstelik Jungkook yanımdayken ve elimi tutuyorken korkmam da pek mümkün değildi.

Bloody Love // taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin