Wstep

30.4K 375 191
                  

zapraszam na ig: notqkn.watt (tam się dużo dzieje)

Ta książka jest lepiej napisana niż ,,może świat nas połączy'' wiec osoby uczulone na inny styl pisania zapraszam do czytania raczej tej części

używam sformułowania ,,ciocia'' i ,,wujek'' dlatego, że bohaterowie są wychowywani od dziecka razem, ich rodzice żyją w zgodzie dlatego od dziecka im tak wpajano

BOHATEROWIE NIE SĄ SPOKREWNIENI

Uwaga, można czytać opowiadanie bez czytania poprzedniego. To nie jest problem, bo opowiadania nie łącza się. Tylko postacie z poprzedniego się przewijają, ale każdy się połapie

hej hej, witam wszystkich którzy przybili z opowiadania ,,może świat nas połączy''

podziwiam ze jeszcze chcecie czytać moje historie, ale jednoczenie dziękuje

tych którzy przybyli tutaj nie wiadomo skąd, również witam. Jest to ,,kontunuacja'' opowiadania ,,może świat nas połączy'' wiec zapraszam do przeczytania pierwszej części jeżeli chcecie.

Mozna czytać bez czytania poprzedniej części jak ktoś chce.

Opowiadanie będzie opisywanie z punktu widzenia Sofii (córki Emily i Nathaniela), jakby co to poprzednie opowiadanie było właśnie o nich.

Dziewczyna ma obecnie 17 lat. Jest dosyć odważna z charakteru, odziedziczyła to po ojcu. Nie boi się pokazać i przeciwstawić innym.

Ma kochających dziadków oraz rodziców, zawsze może na nich liczyć, lecz obecnie jest w okresie buntu. Niedawno straciła chłopaka za sprawką jej wroga, Leona Johnsona, który zrobiłby wszystko żeby uprzykrzyć jej życie. Nienawidzą sie od dziecka i zrobiliby wszystko żeby sie pozbyć siebie nawzajem. Ich rodzice to najlepsi przyjaciele i co tydzień w soboty zasiadają przy jednym stole plotkując.

ZAPRASZAM DO CZYTANIA

~~~
to do osob z ,,teraźniejszości''

Potrzebuje trochę czasu żeby napisać kilka rozdziałów na zapas (narazie mam 1) ale niedługo zaczynam ferie wiec będzie więcej. Potrzebuje około 2 dni żeby zrobić zapasy.

Raczej jutro dodam 1 rozdział i później zobaczymy jak będą się pojawiać

kocham was wszystkich ❤️❤️

kto wie co będzie jutroOpowieści tętniące życiem. Odkryj je teraz