21. ''Ateşle Oynama.''

23.6K 1.3K 878
                  

Meira Shavit ♧

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Meira Shavit

Programımın yoğunluğundan ötürü bölümlerde gecikmeler yaşanabiliyor. Yeni bölümlerin ne zaman geleceğine dair duyuruları panomdan ya da Instagram hesabımdan takip edebilirsiniz. 
 

Bölüm Oy Sınırı: 250

New Bad Habbit - Adam Jensen

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

New Bad Habbit - Adam Jensen

Uygar Karaşah

17 Nisan, 2013

6 yıl öncesi...


İçimde, daha önce varlığından dahi haberdar olmadığım hisler yeşeriyor sanki.

Meira, benim akıl ve his sınırlarımın, mantığımın, algılarımın çok dışında bir yerlerde, en hassas noktamda kendine yer edinmiş, oraya pineklemiş sanki. Sadece birkaç yıl önce biri bana aşık olacaksın ve hatta, bu hisler kendi içinde taşıyamayacağın kadar müthiş ve ağır olduğu için kıytırık bir günlük bile tutacaksın dese, hassiktir oradan, derdim, her kimsen Uygar'ı tanımıyorsun, derdim ona ama anlaşılan o ki asıl Uygar'ı tanımayan benmişim.

İlk defa böyle bir adam olduğuma sevindim sanırım, ilk defa kendimden memnundum. Kendime lanetler yağdırmıyordum çünkü Meira'ya aşık olan Uygar'ı, onun için bütün hayatını değiştirmeye çalışan Uygar'ı seviyordum. Meira'nın benim içimden çıkardığı Uygar enteresan ama zararsızdı; ahmak olabilse de, Meira'nın karşısında ve o zümrüt yeşili bakışlarının altında eriyip büsbütün bir erkek çocuğuna dönüşse de iyi biriydi. En azından iyi biri olmaya çalışıyordu -ki bu bütün bir hayatım boyunca çektiğim ıstıraplara rağmen kendim için gösteremediğim bir çaba ve değişimdi.

Lilith'in GözyaşlarıHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin