17. Sınır-sızlar

23.9K 1.5K 689
                  

Bölüm için oy sınırı: 160

Destekleriniz için teşekkürler. İyi okumalar dilerim.

 İyi okumalar dilerim

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Bölüm On Yedi

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Bölüm On Yedi

"Sınır-sızlar."

Uygar Karaşah'ın Ağzından...

2013, Mart ayı...

Nasıl bir ödülsün sen Meira?

Amansız, fikirsiz, bomboş ve iblislerin cirit attığı hayatıma, izbe aklıma nasıl düşebildi yolun?

Tam da sana veda ettiğim, ikimizi de benden kurtaracağıma söz verdiğim anda nasıl da çıkageldin birden?

Haberim dahi olmadan iliklerime kadar sana kenetlenmiş olduğumu, daha sesini duyduğum ilk anda tüylerimi diken diken edişinden anlayabildim anca.

Bu kadar mı sadıktım sana? Bu kadar mı kopmak istemiyordum senden? Yoksa hayatta kalmaya çalışan iç güdülerimin sinsi bir tuzağı mıydı bu hisler? Yaşamak istediğim için mi tutunmayı seçiyor, seninle oyalanıyor, hayatta bir anlam bulduğuma kendimi inandırıyordum?

Bir hülya mıydın yoksa sen? Seni ben mi yaratmıştım Meira?

Soğuk bir geceydi. Ona kadar. O bana varana kadar tenime teğet geçen esinti buz kristallerinden yapılma jiletler gibiydi. Ondan sonrasında ise her şey daha sıcak ve yumuşak hissettirdi. Esinti nazikti, dalgalar durgun ve bedenim de sıcaktı.

Konservatuar binasından ince bir kadın sesi, ''Firuze'' dillendirirken, donakalan vücudum sonunda çözüldü ve ağır bir hareketle dönebildim ona. O zaman gördüm kulağıma çalınan şarkının sözlerinden hallice kadını.

Lilith'in GözyaşlarıHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin