Bölüm 21

6.9K 651 336
                  

Oy vermeyen ve yorum yapmayanlarla sonumuz :) yorum istiyorum hanımlar/beyler

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Oy vermeyen ve yorum yapmayanlarla sonumuz :) yorum istiyorum hanımlar/beyler. Offf

Amber Tomris Karahan

"Babacım uyan artık." Gece yatmadan önce yaptığım topuzu bozmuş saçlarımla oynayıp bir yandan beni uyandırmaya çalışan babama ihanet edip duymazlıktan geldim.

Tanrı aşkına 7 de okul için uyanılır mı be!?

"Güzel kızım babayı kandırmaya çalışmak çok yanlış." Dediğinde oflayıp kafamı kaldırdım.

"Ya baba!" İsyankar halime güldü. Sarı saçlarım dağıldığı için 'öfkeli civciv dehşet saçtı' haberi gibi gözüktüğümü biliyordum. Hep bu yüzden ciddiye almıyorlardı beni. "Bu saatte okul olmaz baba. N'olur olmasın. Olmamalı. Saat sabahın yedisi. Gözü- ahhh! Baba!" Babamın sırtına tutunup kendimi yukarı çekmeye çalıştığımda tuttuğu bacaklarımı biraz kaldırıp bana engel oldu.

Gece sırtına atıp yatağa atar, sabah sırtına atar yataktan atar. iyi ki geniş omuzları var hepsinin yoksa beni nasıl taşırlardı acaba.

"Tamam indir indir. Uyku muyku kalmadı zaten. İndir de hazırlanayım bari. Bıhtım ya bıhtım!" Dedim banyo kapısını ardımdan kapatırken. Babamın kıkırtısını duysam da daha fazla bir şey demeyip dış fırçamın üzerine diş macununu sıkıp hızlıca dişlerimi fırçalamaya başladım. Yüzümü de yıkayıp kurulamadan banyodan çıkıp dolab kısmına geldim. Cam kapıyı açıp içeriye girdim.(Bu cam odayı bölüm sonuna koyucam unutmazsam)Birkaç dakika kıyafetleri alt üst ederken karar kıldığını yırtık beyaz pantalon ve t-shirtü giyip odadan çıktım.

Odamın kapısını kapatıp seke seke çaprazında ki odanın kapısında tırnaklarımla ritim tuttum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Odamın kapısını kapatıp seke seke çaprazında ki odanın kapısında tırnaklarımla ritim tuttum. Kapı çakmak yerine kapıya tırnaklarımı vurup garip ritimler tutmayı severdim.

"Gel güzelim." Atlas abimin gel demesiyle odaya girdim. Duş almış olsa ki kıvırcık saçlarına şekil vermek için köpük sürüyordu. Bende istiyorum!

"Bende bende!" Kapıyı kapatıp koşarak yanına gittiğimde bana baktı.

"Kıvırcık mı olacak benim güzelim?" Dedi çocuk kandırır gibi, bu haline hiç takılmayıp başımı ardı ardına salladım. Sabah sabah enerjiktim ya hayırlısı. Güldü ve duvara monte edilmiş büyük tek rafın üzerindeki fıs fıs şişelerden birini aldı.

Amber Tomris - Gerçek aileHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin